Od wczesnego dzieciństwa Urszuli Radwańskiej towarzyszyła torba sportowa, ponieważ na każdy trening trzeba było spakować niezbędne rzeczy na kort.

- Trening, szkoła, trening – tak wyglądał mój dzień, więc musiałam mieć sporo rzeczy ze sobą. Wiele razy również biegałam na spotkania pomiędzy treningami. Zawsze zabierałam dwie torebki – jedną sportową, a drugą elegancką. Wtedy pomyślałam: fajnie by było mieć jedną. Zatem funkcjonalność torebek i toreb UR to mój autorski pomysł, wynikający z doświadczenia z życia w ciągłym pośpiechu. Stworzyłam produkt, którego mi brakowało. Jako tenisistka, chciałam się czuć również elegancką kobietą. Wiadomo, że buty sportowe czy pudełko z jedzeniem trudno pogodzić z elegancją. Zainspirowałam się także Manhattanem. Tam pracownicy biurowców idą elegancko ubrani do pracy, ale w wygodnych białych trampkach, które potem zmieniają na bardziej odpowiednie buty – opowiada Urszula Radwańska.

Dalej w artykule:

• O zeszycie do szkicowania i projektowaniu w samolotach i na lotniskach.

• Kolekcje UR są i będą szyte ręcznie wyłącznie w Polsce. Czy to taki przejaw patriotyzmu gospodarczego?

• Marka UR wystartowała w Internecie ze sklepem urszularadwanska.com, ale jest też obecna w Concept Store w Galerii Mokotów? Jak sobie radzi?

• Gdzie w najbliższym czasie pojawią się torebki UR?

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL