• Nowy park handlowy w Sosnowcu zbuduje firma EDS Retail Park.  Obiekt stanie w rejonie ulicy Sokolskiej, niedaleko istniejących sklepów Decathlon i Auchan.
  • EDS Retail Park to firma zajmująca się przeprowadzaniem całkowitego procesu inwestycyjnego związanego z budową parków handlowych w Polsce. W ostatnim czasie firma pracowała nad inwestycjami w Redzie, Legnicy oraz Debrznie.

Jak informuje portal DziennikZachodni.pl, prace nad nowym obiektem mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Blisko 80 proc. powierzchni parku handlowego ma już swoich przyszłych najemców. Wśród nich są popularne sklepy, jak Tedi, Neonet, Deichmann, KiK, Kross czy Sinsay.

Zlokalizowany w dogodnym miejscu

- Powstanie park handlowy o wielkości 6, 2 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu. Rozpoczęcie prac planowane jest na czerwiec 2022 roku - przekazała w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim Magdalena Maciejak, członek zarządu EDS Retail Park.

Jak wskazuje DziennikZachodni.pl, dużym atutem nowego parku handlowego będzie jego lokalizacja. W sklepie Auchan, który znajduje się obok, wielu mieszkańców robi podstawowe zakupy.

Budowa parku handlowego ma się zakończyć na początku 2023 roku.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl