Stacja zlokalizowana w Galerii Krakowskiej wyposażona jest w standardowe gniazdo ładowania typu 2, obsługuje samochody hybrydowe i elektryczne różnych marek, przeznaczonych na rynek Unii Europejskiej.
Dostrzegając narastający problem zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście, niewielkiej jeszcze dostępności stacji ładowania w Krakowie i dynamicznie rosnącego zapotrzebowania na takie miejsca, zdecydowaliśmy się uruchomić pierwszą stację ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych BMW w Małopolsce. Stacja ta nie tylko ułatwi codzienną eksploatację samochodów osobom wybierającym ich ekologiczną wersję, ale doskonale wpisze się w światowe trendy świadomego konsumpcjonizmu i troski o środowisko naturalne – mówi Patrycja Czak, manager ds. marketingu BMW M-Cars.
– Kwestia ekologii jest dla nas bardzo ważna. Minimalizując stopień zanieczyszczenia, wprowadzamy również ekologiczne rozwiązania komunikacyjne. Po otwarciu wypożyczalni hulajnóg elektrycznych i uruchomieniu stacji rowerów miejskich przy wejściu do Galerii, przyszedł czas na punkt ładowania samochodów elektrycznych. Cieszę się, że to właśnie tutaj powstała pierwsza w Małopolsce stacja BMW. Jej wygodę z pewnością docenią kierowcy, którzy – udając się na zakupy – mogą podłączyć auto do ładowania, oszczędzając tym samym czas i pieniądze – mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL