• Przy ul. Leśnej w Ostrzeszowie powstanie park handlowy.
  • Park handlowy będzie składał się z trzech budynków handlowo-usługowych. Łącznie będzie się w nich mieściło 11 lokali.
  • Zakończenie robót zaplanowano na początek II kwartału 2023 roku.

Park handlowy powstanie przy ul. Leśnej. - Projekt cieszy podwójnie. W szczególności, że zostanie zrealizowany na terenie Ostrzeszowa i da lokalnym mieszkańcom nowe możliwości, a przede wszystkim kilkadziesiąt nowych miejsc pracy - napisał generalny wykonawca K&K Group na portalu LinkedIn. 

Teren objęty inwestycją to 27 098 mkw., z czego łącza powierzchnia zabudowy wynosić będzie 6774 mkw. W ramach parku powstanie także 386 miejsc postojowych. 

Inwestycja podzielona zostanie na trzy budynki handlowo-usługowe. W pierwszym będą 4 lokale, w drugim 6 lokali, a w trzecim jeden duży lokal pod supermarket.

Roboty już ruszyły

Generalny wykonawca poinformował, że z początkiem kwietnia ruszyły roboty ziemne i przygotowawcze. - Za nami wiele rozmów i dodatkowo ustalonych działań we współpracy z inwestorem, które mają na celu jak najlepsze dostosowanie budynków dla potrzeb obecnych jak i przyszłych najemców - napisano w komunikacie.

- Projekt jest duży i bardzo wymagający w obliczu aktualnej sytuacji na rynku materiałów budowlanych. Jednak firmie udało się wypracować odpowiednie rozwiązania mające na celu optymalizację kosztów całego przedsięwzięcia - dodaje generalny wykonawca.

Całkowite zakończenie robót planowane jest na początek II kwartału 2023 roku.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl