• Za budowę parku handlowego w Suszu odpowiedzialna będzie spółka Wschodnia Team zajmująca się m.in. kupnem i sprzedażą nieruchomości, robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem różnego rodzaju obiektów - mieszkalnych i niemieszkalnych, realizacją projektów budowlanych, czy zarządzaniem nieruchomościami.
  • Pod koniec lutego Wschodnia Team otrzymała pozwolenie na budowę zespołu budynków handlowo-usługowych. Chodzi o teren położony przy ul. Piastowskiej o powierzchni ponad 0,65 ha.
  • Park handlowy będzie liczyć 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni.

Jak podaje portal InfoIlawa.pl, inwestorem jest spółka Wschodnia Team, która na terenie zbuduje "zespół budynków handlowo-usługowych". Inwestycja planowana jest na działce o powierzchni ponad 0,65 ha, położonej przy ulicy Piastowskiej - na wysokości znajdujących się po drugiej stronie drogi ulic Warmińskiej i Korczaka.

Jest już pozwolenie na budowę

22 lutego inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Wcześniej proces oceny złożonych dokumentów przebiegł sprawnie - trwał niemal dokładnie miesiąc. Inwestor może już zatem przystępować do realizacji swojego przedsięwzięcia. 

Jakie sklepy mogą znaleźć się w nowym parku? Jak wynika z ogłoszenia opublikowanego na jednym z portali rynku nieruchomości, w grę mogą wchodzić tacy najemcy jak market Stokrotka, sklep Pepco oraz drogeria, a cały park handlowy ma mieć powierzchnię około 1,5 tys. m2 - informuje portal InfoIlawa.pl.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl