Według ostrożnych zapowiedzi rządu restauracje mają wznowić działalność, w ograniczonym stopniu od 4 maja. Faktem jest jednak, że z krajobrazu wielu miast, w tym także Warszawy, zdążyło już zniknąć wiele lokali gastronomicznych, a kolejne funkcjonują na granicy opłacalności czy nawet bankructwa. Upadłości dotknęły także miejsca z tradycją i wieloletnią renomą oraz te prowadzone przez restauratorów z bogatym doświadczeniem.

Rynek gastronomiczny będzie się odbudowywał wiele lat, a jednym z efektów tych zmian już teraz okazują się zmiany właścicielskie wielu lokali, także w Warszawie. Sprawdziliśmy, jakie restauracje i lokale gastronomiczne można znaleźć w ofercie platformy www.propertystock.pl.  Oto najciekawsze propozycje:

Lokal na sprzedaż w otoczeniu zabytkowych kamienic

Lokal o powierzchni 1159 m2. Otoczenie - zabytkowe kamienice w okolicy Uniwersytetu Warszawskiego. Lokal znajduje się na czterech kondygnacjach: dwóch w podpiwniczeniu i dwóch naziemnych. Podzielony na cztery lokale komercyjne, które mogą służyć 4 niezależnym najemcom.
Cena: 18 363 600 euro

Lokal gastronomiczny na Starej Pradze

Mały kameralny budynek o łącznej powierzchni ok. 350 m2 w sercu Starej Pragi - kamienica rewitalizowana przez renomowanego warszawskiego dewelopera. Inwestycja o postindustrialnym charakterze. Odrestaurowana elewacja i dekoracje sztukatorskie, duże drewniane okna.
Cena: 5 203 950 zł

Dwupoziomowy lokal gastronomiczny w Śródmieściu

Lokal idealny na biuro, sklep, gastronomię, lub inną działalność handlową. Posiada duże witryny. Na parterze duża otwarta przestrzeń z barem oraz toaletą. Piętra typu open space z oddzieloną kuchnią, biura, zaplecza oraz toalet. Możliwość zorganizowania ogródka.
Cena: 4 600 000 zł

Lokal na gastronomię przy budynku TVP

Lokal użytkowy o pow. 250 m2 na Górnym Mokotowie blisko gmachu Telewizji Polskiej przy Woronicza. Stan surowy deweloperski. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu.
Cena: 3 289 000 zł

Lokal w ścisłym centrum z działającą gastronomią

Wynajęty, dochodowy lokal położony w ścisłym centrum Warszawy. Lokal jest wynajęty na działalność gastronomiczną. Na parterze, narożny, ma wejście główne i dwa wejścia z tyłu budynku. Parter o powierzchni łącznej ok 340 m2, duża sala - otwarta przestrzeń z barem ( ok 220 mk2).
Cena: 3 250 000

Lokal gastronomiczny na Mokotowie, blisko Łazienek

Lokal o przeznaczeniu gastronomicznym. Układ dwupoziomowy: parter ok. 145 m2 z antresolą ok. 103 m2 o łącznej powierzchni 247,82 m2. Lokal w parterze nowo wybudowanego eleganckiego budynku apartamentowego na Dolnym Mokotowie. Kameralny budynek w bardzo wysokim standardzie.
Cena: 2 955 980 zł

Lokal gastronomiczny w Śródmieściu

Lokal handlowy lub gastronomiczny o powierzchni ok 101 m2 usytuowany w Śródmieściu. Duże witryny na jedną z głównych ulic stolicy. Lokal przystosowany do prowadzenia pełnej ciężkiej gastronomii. Aktualnie wynajmowany.
Cena: 2 900 000 zł

Lokal z przeznaczeniem na gastronomię, ul. Gagarina

Lokal usługowy w kamienicy przy ulicy Gagarina, 100 m od ulic Belwederskiej, w sąsiedztwie Łazienek. Kameralny budynek. Lokal dwupoziomowy - parter - 99,78 2, piwnica - 99 m2.
Cena: 2 379 293,06 zł

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl