• Woolworth, sieć sklepów dyskontowych, będzie mieć sklep w Bełchatowie.
  • Według oficjalnych informacji, otwarcie sklepu Woolworth w Bełchatowie, nastąpi w sierpniu br.
  • Galeria Bawełnianka w Bełchatowie ruszyła 26 kwietnia br. 
  • W obiekcie pojawią się m.in. sklepy marek: Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry, W.Kruk, Vistula, Wólczanka, Pizza Hut, Ochnik, czy Eobuwie.
  • Klienci bełchatowskiej galerii zrobią zakupy także w sklepach CCC, Apart, Rossmann, Pepco, Dealz, Verona, Vision Express, Tedi czy Media Expert.

W Bawełniance ma działać jeden z pierwszych w Polsce sklepów dyskontowej sieci Woolworth. Jednak podczas oficjalnego startu Bawełnianki, powierzchnia na której będzie działać sklep była niedostępna. 

Kiedy ruszy debiutując tym samym w regionie? Według oficjalnych informacji, otwarcie sklepu Woolworth w Bełchatowie nastąpi w sierpniu br. 

Galeria Bawełnianka to długo wyczekiwana inwestycja w Bełchatowie, fot. PTWP
Galeria Bawełnianka to długo wyczekiwana inwestycja w Bełchatowie, fot. PTWP

Inwestorem Galerii Handlowej Bawełnianka w Bełchatowie jest firma GBB Invest. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Bawełnianka zlokalizowana jest w historycznym sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego.

Woolworth w Bawełniance, fot. PTWP
Woolworth w Bawełniance, fot. PTWP

W obiekcie o powierzchni ponad 33 tys. mkw. najmu docelowo - po otwarciu, m.in. sklepu Woolworth - działać będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych - w tym większość w nowych konceptach. 

Do dyspozycji klientów jest również strefa gastronomiczna w industrialnym stylu, w ramach której wykorzystano zabytkowy, zrewitalizowany komin.

 

 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl