PARTNERZY PORTALU

Wspólny program sieci Rossmann i Kulczyk Foundation

Wspólny program sieci Rossmann i Kulczyk Foundation
Fot. mat. prasowe
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 30 lis 2021 17:00

Prawie 1,5 miliona podpasek trafiło do szkół w całej Polsce w ramach wspólnego programu Kulczyk Foundation i marki Rossmann. W ich dystrybucji bierze udział niemal 300 wolontariuszek.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 30 lis 2021 17:00

-"Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” to nowy program Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Dzięki niemu do 96 szkół z 16 województw trafiło dokładnie 92 160 paczek z podpaskami. Czyli aż 1 475 600 sztuk podpasek.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (91%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (5)

  • Karolina.P 2021-12-02 15:12:40
    Rewelacyjna akcja! Brawa dla Kulczyk Foundation i Rosamanna, takie sprawy nie powinny być tematem tabu, raport przeprowadzony przez K.F ewidentnie pokazał jaki problem jest to w naszym społeczeństwie
  • Agata 2021-12-03 15:22:47
    Mamy 21 wiek a u nas dalej trochę ciemnogród, zwłaszcza jeśli chodzi o ciało ludzkie. Super że Fundacja pani Kulczyk się angażuje w pomoc kobietom!!
  • Sylwia 2021-12-27 15:08:53
    Piękne przedsięwzięcie! Oby więcej firm się zaangażowało