W maju 2021 roku w centrum handlowym Wzorcownia wprowadzono na stałe „Godziny ciszy", aby wyjść naprzeciw potrzebom grupy klientów o wysokiej wrażliwości na bodźce takie jak światło, czy dźwięki.

- Dlatego w każdy wtorek w godzinach 15:00-18:00 wyciszamy muzykę,  ograniczamy do minimum ogłoszenia głosowe oraz przygaszamy oświetlenie. Wszystko po to, aby zakupy w naszym centrum były jeszcze bardziej komfortowe dla każdego, również dla osób preferujących spokojne zakupy w ciszy
- przypominają przedstawiciele centrum.

Cała Polska zaświeci się na niebiesko

Teraz włocławskie centrum handlowe włącza się również w akcję „Zaświeć się na niebiesko”. To inicjatywa organizowana na całym świecie od ponad 10 lat z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Polega ona na wyrażeniu akceptacji i solidarności z osobami w spektrum autyzmu i ich rodzinami poprzez podświetlenie na niebiesko budynków i innych obiektów architektonicznych - wyjaśnia portal DdWloclawek.pl.

Dzięki zaangażowaniu firm z branży nieruchomości – zarządców i właścicieli budynków - 2 kwietnia kilkadziesiąt obiektów w całej Polsce, w tym centrum handlowe Wzorcownia we Włocławku, będzie podświetlonych na niebiesko.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl