Globalworth, inwestor biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę sprzedaży biurowca Warta Tower w Warszawie za ponad 63 mln euro ze spółką należącą do Cornerstone Investment Management - poinformował Globalworth w komunikacie prasowym.

InPost podpisał umowę z Allegro na obsługę przesyłek zamawianych przez użytkowników platformy do Czech - poinformował InPost w komunikacie prasowym. Usługa będzie dostępna od września, a docelowo będzie rozszerzana na kolejne kraje.

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt programu emisji obligacji Ronson Development, sporządzony w związku z publiczną ofertą obligacji o łącznej wartości nominalnej do 175 mln zł - podała spółka w komunikacie.

NWZ Echo Investment wyraziło zgodę na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa na rzecz Archicomu tytułem wkładu niepieniężnego (aportu) - wynika z podjętych uchwał. W zamian za wniesienie aportu Echo ma objąć nowo wyemitowane akcje w podwyższonym kapitale zakładowym Archicom.

Rada nadzorcza Pekao Banku Hipotecznego powołała od 1 sierpnia Roberta Dołęgę na stanowisko członka zarządu nadzorującego Obszar Operacji i Finansów - podał bank w komunikacie.

Wchodząca w skład grupy Orlen spółka Energa Wytwarzanie podpisała z firmą Greenvolt umowę przedwstępną na zakup farmy wiatrowej i czterech instalacji fotowoltaicznych - poinformował Orlen w komunikacie prasowym.

W programie lojalnościowym MOL w ciagu pięciu dni od jego uruchomienia zarejestrowało się w Polsce 100 tys. użytkowników - poinformował MOL w komunikacie prasowym.

Orange Polska planuje rozpocząć wyłączanie sieci 3G w II połowie września - podał na blogu Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Orange Polska podwyższa prognozę przychodów i EBITDAaL na 2023 rok. Oczekuje niskiego jednocyfrowego wzrostu wskaźnika EBITDAaL oraz niskiego do średniego jednocyfrowego wzrostu przychodów - podała grupa w raporcie.

Bogdanka obniżyła cel produkcyjny na 2023 rok do około 7 mln ton węgla handlowego - poinformowała spółka w komunikacie.

Klabater w nowej strategii planuje wydawać osiem gier rocznie, uwzględniając produkcje własne i portownie gier, które może stanowić 30-40 proc. przychodów spółki. Inwestorzy ostrożniej patrzą na sektor gamingowy, rosną też wymagania graczy - poinformował członek zarządu spółki, Robert Wesołowski.

Asbis otworzył spółki zależne w Armenii, Gruzji, Azerbejdżanie, Mołdawii, Maroku i RPA - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Umowa między Anwimem a NFOŚiGW w sprawie 17 mln zł dotacji na budowę stacji ładowania nie została jeszcze podpisana - podał Fundusz w komunikacie, odnosząc się do swojego poniedziałkowego komunikatu, w którym błędnie poinformował o podpisaniu umowy.

Synektik zawarł umowę z Centrum Onkologii w Bydgoszczy na instalację i uruchomienie systemu chirurgii robotycznej (da Vinci) o wartości ok. 12,8 mln zł netto - podała spółka w komunikacie.

S&P podtrzymało rating kredytowy MOL na poziomie "BBB-" - podała spółka w komunikacie.

Rada nadzorcza Elektrociepłowni Będzin powołała na funkcje prezesa zarządu Marcina Chodkowskiego, dotychczasowego wiceprezesa ds. korporacyjnych - poinformowano w komunikacie. Chodkowski jest związany ze spółką od stycznia 2023.

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl