PARTNERZY PORTALU

Aparthotele bardziej rentowne niż mieszkania pod wynajem

Rentowność aparthoteli w Polsce jest wyższa niż uzyskiwana z mieszkań na wynajem. Przewyższa też rentowność, jaką można uzyskać z lokat bankowych lub obligacji - uważa Marzena Rudnicka, ekspertka rynku nieruchomości Centrum Adama Smitha.

• http://hotelcg.pl/ 2015-02-26 11:15:40
    Operator zawsze będzie płacić stawkę rynkową wynajmu obowiązującą na danym rynku. Jeżeli jest to 4,15% to nie ma możliwości aby zaakceptował 6-10% jeżeli mówimy o normalnych mieszkaniach.
  • Paweł022 2015-03-03 23:04:24
    Wydaje mi się, że to rzeczywiście może być lepszy pomysł niż klasyczny wynajem.Ja mam mieszkanie w klimatycznej zabytkowej kamienicy na Okólniku, gdzie w czasie generalnego remontu powstało nowe poddasze. Miejsce bardzo atrakcyjne bo widok z okien na Muzeum Chopina i stadion narodowy to nietypowa rzecz. Zdecydowałem się zainwestować w takie mieszkanie ponieważ lokalizacja wydała mi się idealna dla firm podnajmujących mieszkania dla swoich pracowników. Komunikacja i usługi praktycznie pod samym nosem a dodatkowo Nowy Świat za rogiem który gwarantuje też, że będzie gdzie spędzić czas wolny
  • Gustaw 2016-09-02 00:32:30
    Rzeczywiście rentowność aparthoteli jest stosunkowo wysoka; dobre oferty i aktualny ranking condohoteli ma REinwestuj.pl
  • julek 2016-12-20 10:28:50
    Bardzo dobrze się to sprawdza w przypadku miejscowości turystycznych. Ja mam takie mieszkanie nad polskim morzem i w sezonie zarabiam więcej niż inni w trakcie całego roku na normalnym wynajmie. Poważnie zastanawiam się nad nową inwestycją i wpadł mi osiedle Lubicz w Rowach. Mieszkanie tuż przy morzu więc będzie chętnie odwiedzaneprzez turystów gwarantuje duży zysk
  • florydainwestycje 2017-03-14 16:20:06
    W przypadku Condo hotelu kluczem do sukcesu jest efektywny operator, lokalizacja i długość sezonu. Idealny mix z sezonem trwającym cały rok można znaleźć np. na Florydzie i jak wspomniano w artykule odległość nie odgrywa tu żadnej roli. Liczy się rentowność inwestycji, a dodatkowo możliwość spędzenia fantastycznych wakacji we własnym apartamencie. florydanieruchomosci.pl

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.65.228
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu