Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Już nie tylko mieszkania. Dantex otworzył aparthotel

W październiku wystartowała najnowsza inwestycja Dantexu, aparthotel przy ul. Wolskiej w Warszawie. - W momencie jego uruchomienia mieliśmy sprzedanych ok. 90 proc. lokali. To wielki sukces - mówi Marek Roefler, prezes firmy Dantex. Budynek przejął już operator - firma City Comfort.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 2

user czytelnik 2017-12-14 11:34:19
To nie aparthotel tylko condohotel. Ręce opadają. Sprawdzić sobie w Wikipedii.
Zgłoś
user Justyna 84 2020-05-01 14:19:34
Oczywisty przekręt i symbol nadchodzących czasów . Firma Dantex buduje condohotel w Warszawie na Woli przy ulicy wolskiej pod nazwą City Comfort . Namawia ludzi na zakup tych niemieszkań wydając kolosalne pieniądze na reklamę . Malutki pokoiki 17-22 m2 w astronomicznych cenach . Dantex obiecuje kupującym obsługę wynajmu i gwarantowany zwrot 7 % od zainwestowanych pieniędzy przez 5-10 lat . Ludzie się na to łapią i kupują 360 pokoi . W momencie podpisania umowy kupujący dowiaduje się że stopę zwrotu płaci nie Dantex a City Service . Co fajniej City Service to bogata firma ale zgodnie z umową może scedować umowę na dowolną firmę . Jest fajnie przez 2 lata kiedy Dantex dopłaca z zysku do tej nietrafionej , deficytowej inwestycji . Przestaje dopłacać w 2018 roku a więc City Service leci na stratach i nie płaci stopy zwrotu . W 2018 roku powołuje spółkę Wolska Aparthotel która przejmuje stopy zwrotu klientów Dantex-u . Oczywiście spółka jest z góry przeznaczona do likwidacji . Spółka 1.04.20 r ogłasza upadłość powołując się na coronowirusa . Śmieszne bo epidemia trwa dopiero 17 dni . To pretekst do zaprzestania wypłat czynszowych właścicielom . Kolejna piramida finansowa .
Zgłoś