Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Jatomi Fitness zamknęło dwa kluby

Z mapy lokalizacji sieci znika właśnie klub Jatomi w stołecznych Złotych Tarasach. To już drugi klub, który usunięto z oficjalnej strony sieci.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 5

user klubowicz.T 2017-12-22 21:59:40
Sytuacja dziwna. Korzystam z Pure Jatomi Zlote tarasy. To pltinum club. Mimo to nie otrzymalem wiadomosci email informujacej mnie o zamknieciu do 24 grudnia. Kolega taka wiadomosc dostal. Z rozmowy z pracownikami dowiedzialem sie, ze \" jatomi zostalo wykupione przez Arabskiego szejka ktory chce by jatomi dzialalo tylko na azjatyckim rynku. Tyle dowiedzialem sie od pracownikow ktorzy we wtorek dowiedzieli sie, ze zostaja bez pracy a dzis mamy piatek. Niezly prezent swiateczny nam zafundowali..
Zgłoś
user Pracownik 2017-12-23 07:21:30
Pracuje w jednym z klubów jatomi, o stracie pracy dowiedziałam się ze strony internetowej bo managerka nie była łaskawa poinformować jednoznacznie o sytuacji klubu, sama wzieła sobie urlop a pracowników ma w D....
Zgłoś
user startive 2017-12-24 12:31:36
Może ktoś przejmie te kluby i będzie można dalej ćwiczyć. Swoją drogą to dziwne, że ta informacja rozchodzi się drogą pantoflową a oficjalnej ciągle nie ma. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy mogli dalej spokojnie robić treningi.
Zgłoś
user Pati 2017-12-26 20:28:43
W Złoty Tarasach zamiast Jatomi na pewno wcześniej cz później pojawi się iny klub, pytanie tylko kiedy, w jakiej cenie i jakich instruktorów będzie miał?
Zgłoś
user Tomek 2017-12-29 21:05:55
Żona wróciła z treningu z klubu z CH Promenada w Warszawie i podobno klub będzie czynny do końca stycznia - info od trenera. Sam klub nie informuje o tym oficjalnie. Żenada i brak profesjonalizmu. Na miejscu klubowiczów wstrzymał bym się z płatnościami bo kasa może być nie do odzyskania!!!!
Zgłoś