Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Rynek magazynów rośnie w siłę

Rynek magazynowy bije rekord za rekordem. Wiele wskazuje na to, że sytuacja utrzyma się przez najbliższy czas. To co może się zmienić w 2018 roku to kierunek magazynowej ekspansji oraz podejście do proekologicznych rozwiązań. Na rynku mogą pojawić się także nowi gracze.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 2

user Marek 2018-03-19 10:34:07
W sumie nic dziwnego że tak się dzieje. Sporo firm potrzebuje takich powierzchni magazynowych. Jeśli są one odpowiednio wyposażone (np. w sprzęt z Magazynuj.pl), to mogą w dużym stopniu ułatwić pracę wszystkim ludziom znajdującym zatrudnienie w takich magazynach.
Zgłoś
user pipens 2019-01-15 11:04:28
Coraz więcej hal po prostu jest budowanych. Mowa m.in. o halach stalowych. Po prostu znalazło się rozwiązanie, które jest dopasowane pod wymagania rynku. SOLID HALE wam coś mówią? Firmy widzą, że bardziej im się opłaca inwestować w nowe nieruchomości niż stawiać na stare hale, które wymagają wyłożenia znacznych sum.
Zgłoś