Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Mieszkania na wynajem najszybciej zwracają się w Łodzi

W największych polskich miastach średnia cena ofertowa wynajmu to równowartość od 0,27 do 0,39 ceny metra kwadratowego. Mieszkania kupowane z myślą o wynajmie nie muszą spełniać personalnych oczekiwań właściciela. Ważne, by pasowały do wymagań rynku i miały wysoką rentowność.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 2

user jerzy 2018-04-07 10:08:56
ogólnie mieszkanie kupione pod wynajem to teraz bardzo fajna opcja na zarobek. Taka inwestycja szybciej się zwraca. trzeba tylko pamiętac, aby kupic to mieszkanie w dobrej lokalizacji. Ja na przyklad zdeydowałem sie na zakup apartamentu Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. To była świetna inwestycja, ponieważ jest to turystyczna miejscowość, a zapotrzebowanie na wynajem ogromne.
Zgłoś
user Bartosz 2018-04-10 11:41:09
Również w Krakowie nie wygląda to źle ze względu na dużą liczbę studentów i młodych ludzi, którzy wynajmują mieszkania. Zainwestowałem w mieszkanie w Krakowie rok temu. Przy wyborze oferty najważniejsza była dla mnie lokalizacja, czym zajęło się biuro nieruchomości ABC Dom, które znalazło mieszkanie w centrum Krakowa, dzięki temu chętnych na wynajem nie brakuje, a dla mnie inwestycja jest bardzo opłacalna.
Zgłoś