Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Property Forum 2018: Polska zyska nowy kapitał, który do tej pory nie mógł tu inwestować

Przed nami VIII edycja konferencji Property Forum w Warszawie, a na niej jak zwykle wiele ciekawych tematów. Tym razem wrześniowa data wydarzenia jest o tyle ważna, że zbiega się z formalnym uznaniem Polski przez indeks FTSE Russel do grupy krajów rozwiniętych. To ogromne wyróżnienia i szansa dla Polski. Jestem bardzo dumna z tej zmiany – mówi Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfelem nieruchomości, Skanska Property Poland, prelegentka Property Forum 2018.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 3

user petoro 2018-10-15 10:38:13
XTB - z nimi działajcie. Przynajmniej z naszej perspektywy nie ma się czego czepiać, a macie do dyspozycji szereg przeróżnych tematów. Najważniejsze jest maksymalne wykorzystywanie możliwości. Skoro dają szkolenia, robią webinary, jak i zapewniają szereg innych tematów, to z jakiego powodu mielibyście z tego nie skorzystać? No właśnie - to kiepski pomysł. Jest opiekun, który również sprzedaje trochę konkretnego info. Prawdziwe inwestowanie wymaga po prostu zdrowego rozsądku.
Zgłoś
user pesper 2018-11-02 10:37:55
XTB polecam – tam macie system, który pozwoli wam to wszystko dokładnie przygotować, znajdziecie wszystkie niezbędne narzędzia i dostaniecie to, czego oczekujecie. Jeśli wszystko zostanie wykorzystane jak należy, to i efekty powinny być dobre. Oczywiście – wszystko to wymaga odpowiedniego zrealizowania planu, wykonania tego z głową. Inwestowanie to nie jest zabawa.
Zgłoś
user pokando 2019-01-23 10:39:06
A z innej beczki... Jeśli XTB, to kiedy, jak długo i dlaczego akurat tam? Czytałem o xstation, to faktycznie takie funkcjonalne? Który z tematów inwestycyjnych jest waszym zdaniem najbardziej przewidywalny?
Zgłoś