Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Inwestowanie grupowe w wynajem mieszkań coraz popularniejsze

Powstało już 8 spółek inwestowania grupowego Mzuri CFI, które na obecną chwilę zebrały i zainwestowały niemal 36 milionów złotych. To aż 5 milionów złotych więcej niż dwa miesiące temu. W gronie udziałowców CFI jest już ponad 500 inwestorów. Grupa Mzuri otworzyła nową spółkę deweloperską Mzuri CFI 11, przeprowadził jednocześnie drugą turę naboru inwestorów do Mzuri CFI Śląsk i zakończyła trzeci rok obrotowy Mzuri CFI 2.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 2

user Wojciech Wal 2018-12-09 20:58:31
Pierwsze wyniki spółek (w Łodzi remont kamienic I etap 16%, drugi etap niemal 20%) są bardzo obiecujące i taka opcja inwestowania wydaje się być dobrą alternatywą dla osób, które nie znają się na giełdzie lub bardziej skomplikowanych instrumentach finansowych a nie mają ochoty ani czasu na samodzielny zakup nieruchomości pod wynajem. Nie wymaga od inwestora dużych nakładów finansowych na start a i nie angażuje bardziej niż wpłacenie środków na lokatę czy konto oszczędnościowe.
Zgłoś
user sakodi 2019-01-11 07:13:44
Patrzcie tutaj - big.biz.pl/poradnik-inwestora/transakcje-na-nieruchomosciach/ Nieruchomości tak, ale w takim systemie. Tzn. nie włożyłem w to jeszcze środków, ale przynajmniej inwestycja wygląda na pewną. Chodzi głównie o niespotykany poziom zabezpieczenia. 3 razy więcej niż warta jest obligacja? Dziwne, ale klasyczny wynajem nieruchomości nie ma sensu. Małe zyski i zbyt wiele potencjalnych problemów.
Zgłoś