Partnerzy portalu
Newsletter
Przeczytaj artykuł

PHN rusza z budową wieżowca SKYSAWA przy Świętokrzyskiej

Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 3

user Urban 2019-06-18 12:44:55
Kolejny wysokościowiec realizowany w Warszawie bez planu miejscowego, a na podstawie arbitralnej urzędniczej decyzji ! Kiedy wreszcie ten chaos się skończy ?
Zgłoś
user Dawid 2019-06-19 13:26:23
Te biurowce przy metrze to jeszcze pół biedy. Ostatnio jest wysyp budynków, które są wciskane na siłę pomiędzy stare blokowiska,, np na Ursynowie. Przykładowo jest 20 metrów pomiędzy starymi blokami z wielkiej płyty zarośnięte drzewami i nagle wjeżdża parę koparek i zaczynają budowę "apartamentowca"... Kto pozwala na takie rzeczy. Okno w okno budują.
Zgłoś
user Babagula 2019-07-11 07:47:34
Brzydki i oby nie stał za blisko ulicy, nie cisnął sie w chodnik. Mariott choć stary to ładniejszy od tego. To jest czysty biznes. Ponad 300baniek wydadzą na zbudowanie go, a w 2022 sprzeda sie za 1miliard PLN, albo już w trakcie budowy "zaklepany" i wynajęty będzie w 100%. W Warszawie jest stały deficyt powierzchni biurowych. Ale może najtańszym kosztem coś przybajerzą by był ładniejszy. Np szyby z poświatą dwukolorową w zależności z której strony sie patrzy. Dobrze że 150m, tylko źle że taka chuda ta wieża będzie - tylko 40tyś metrów - całość - mało jak z wieżą, więc będzie ona 'cienka', urząd powinien im odsprzedać w trakcie budowy tą działke obok, może nieco bardziej to okazałe zrobią..
Zgłoś