Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Najemcy nie są zakładnikami galerii handlowych

Nie jesteśmy zakładnikami samotnych twierdz, nie czekamy na żadną pomoc, lecz na dostosowanie warunków do sytuacji. Zaraza nie spadła tylko na Polskę, bo pandemia jest globalna, ale czynsze w Polsce były zawsze wysokie. Rodzime marki musiały się mocno spinać na tym bardzo konkurencyjnym rynku, aby przetrwać. I świetnie sobie radziły. Wynajmującym powinno zależeć na tym, aby nas zatrzymać, bo bez nas galerie są bezwartościowe – tłumaczył Paweł Kapłon, przewodniczący rady nadzorczej Tatuum podczas protestu najemców zrzeszonych w Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług, który się odbył w Galerii Północnej w Warszawie.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 4

user coin 2020-06-19 15:08:29
Czemu galerie stawiają tak twarde warunki, skoro wiedzą że sytuacji podczas pandemii jest naprawdę trudna. Tak naprawdę mogą tylko na tym stracić.
Zgłoś
user small biz 2020-06-22 18:20:41
Tylko co galerie handlowe zrobią jak stracą kluczowych najemców. Zmienią się w parkingi?
Zgłoś
user lukas 2020-06-24 15:40:38
Jak właściciele galerii nie będą chcieli negocjować to zostaną sami z niczym. Ich decyzja.
Zgłoś
user Rosin 2020-06-26 14:17:18
Dokładnie są nowe warunki, których nikt nie przewidział, więc warunki najmu powinny być odpowiednie do tego co się dzieje.
Zgłoś