Partnerzy portalu
Newsletter
Powrót do artykułu

Kazar: Będziemy zamykać sklepy w centrach handlowych

Będziemy zamykać sklepy w centach handlowych - mówił  w programie "Money. To się liczy" Artur Kazienko, prezes Kazar, sieci sklepów obuwniczych i z galanterią skórzaną.
Kliknij, aby dodać komentarz
Walczymy z niemerytorycznymi, niestosownymi, nasyconymi agresją i nienawiścią komentarzami. Jeśli zauważysz taki komentarz wcześniej prosimy zgłoś go natychmiast!

Komentarze 2

user Wertretr 2021-02-04 17:15:07
Dogadajcie się z Wojasem, LPP, CCC, Carry, Medicine, Vistulą czy Inditexem i zacznijcie skupiać się na dwóch-trzech miastach, gdzie wszyscy masowo otworzycie sklepy. Ludzie przyjdą na pewno wystarczy mieć fajną ofertę sklepów. Najłatwiej zacząć w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Możecie spokojnie zacząć od butiku na Mokotowskiej lub blisko Vitkaca.
Zgłoś
user Adam 2021-02-05 18:28:25
Jak to nie ma ulic handlowych? W każdym większym mieście obok galerii handlowych stoją puste lokale w których spokojnie można otworzyć sklep i to w godzinach krótszych niż wymagają galerie handlowe. Nieraz jest tak, że jest wejście do galerii a obok w kamienicy lokal mający 150-200 metrów powierzchni stoi pusty a czynsz za niego taki, że 3-4 miesiące by byli w tym miejscu co w galerii spędzą miesiąc.
Zgłoś