• Anita Bajdalska dołączyła do grupy Dobry Hotel.
  • Będzie nową dyrektor ds. SPA i Wellness grupy Dobry Hotel.
  • Bajdalska będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad bieżącą działalnością obiektów SPA.

Anita Bajdalska obejmuje nową funkcję dyrektorską w Dobrym Hotelu jako certyfikowany manager SPA z ramienia międzynarodowego stowarzyszenia ISPA (International Spa Association), audytor obiektów SPA oraz wykładowca na studiach podyplomowych WSB na kierunku zarządzanie obiektami hotelowymi oraz SPA & Wellness. Ukończyła ona również studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek zarządzanie oraz biznes turystyczny i rekreacyjny).

Kompetencje w zarządzaniu obiektami SPA Anita Bajdalska zdobyła w najlepszych hotelach w Austrii i Szwajcarii. Posiada także 15-letnie doświadczenie zawodowe jako manager ds. SPA & Wellnes w hotelach znajdujących się na terenie Polski. Ponadto pracuje jako szkoleniowiec oraz konsultant biznesu SPA & Wellness.

Na stanowisku dyrektorskim w Dobrym Hotelu Anita Bajdalska będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad bieżącą działalnością obiektów SPA, ich kadrą i polityką personalną, ustalanie i rozliczanie realizacji budżetów oraz indywidualnych targetów, a także współpracę z Działem Zarządzania Kosztami przy polityce zakupowej
i magazynowej.

Nowy dyrektor ds. SPA i Wellness w Dobrym Hotelu jest pasjonatką zdrowego stylu życia, a w jej szczególnym kręgu zainteresowań znajduje się m.in. ajurweda (medycyna wywodząca się z tradycji indyjskiej) i podróże po hotelach SPA.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl