Bachleda Luxury Properties i Orbis łączą siły. W 2019 r. pierwszy polski hotel MGallery

Bachleda Luxury Properties, właściciel XIX-wiecznego historycznego budynku i Grupa Orbis podpisały umowę franczyzy na prestiżową i luksusową markę hotelową MGallery by Sofitel w Krakowie. Ten butikowy hotel opisze wyjątkową historię Krakowa, który stał się dziś jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie.
Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel zaoferuje 64 stylowe pokoje i apartamenty, wspaniałe spa, bar, wytworną restaurację i przemyślane przestrzenie MICE. Pięciogwiazdkowy hotel znajduje się przy Placu Kossaka 6 - w samym sercu Królewskiej Stolicy Polski. Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel mieści się zaledwie 500 m od Katedry Królewskiej na Wawelu i 3 minuty spacerem od Rynku Głównego. Inwestycja stanowi idealne połączenie stylowego zabytkowego budynku, który od dziesięcioleci funkcjonował jako miejsce spotkań dla inteligencji i społeczności artystycznej w Krakowie, z nowo dobudowaną częścią, spełniając wszystkie wymagania najwyższej klasy hoteli.
- Orbis wzmocniony partnerstwem AccorHotels, posiada najbardziej zróżnicowaną ofertę marek na rynku. Od ekonomicznych, poprzez midscale, lifestyle i luksusowe, nasi partnerzy biznesowi mogą wybrać markę i model biznesowy, który im najbardziej odpowiada, wraz z asystą naszych ekspertów od projektów hotelowych. Sieć MGallery oferuje inwestorom bardzo mocną ofertę i jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się sieci luksusowych hoteli butikowych na całym świecie. Ten hotel jest idealną premierą w Krakowie, który zasługuje na najbardziej wyrafinowane marki - wyjaśnia Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis.
W kolekcji 90 hoteli butikowych na całym świecie, każdy hotel MGallery opowiada historię inspirowaną danym miejscem, oferuje oryginalny styl i jest mocno zakorzeniony w historii danego miasta. Spersonalizowana obsługa realizowana jest z najwyższą uwagą i dbałością o szczegóły.
- Ta nieruchomość to dobrze znany adres w Krakowie od XIX wieku. Pragnęliśmy podkreślić wyjątkowość Bachleda Luxury Hotel Kraków, szczególną marką jako jest MGallery by Sofitel. Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel to miejsce wyjątkowe, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, oraz najwyższą jakością wykonania i wyposażenia w samym sercu Królewskiego Miasta Krakowa. Jesteśmy przekonani, że nasz hotel wspólnie z marką MGallery by Sofitel zaoferuje Gościom niezapomniane wrażenia pobytowe oraz kulinarne oraz wiele inspirujących i uroczych chwil w jednym z najbardziej magicznych miast w Polsce - dodaje Dominika Waszkiewicz-Kępa, prezes zarządu Bachleda Luxury Properties Sp. z o. o.
Wnętrza Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel to połączenie stylu klasycznego z nutą krakowskiego art deco. To wysublimowane, eleganckie przestrzenie wyposażone i wykończone z dbałością o detale, w których każdy gość będzie mógł poczuć się unikalnie.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)
Odpowiedz-
0
0
Odpowiedz-
1
1