Podziemny basen, odnowione pokoje i standard trzech gwiazdek - takie zmiany czekają jeden z nielicznych zabytkowych hoteli w Łodzi - dawny hotel Polonia.
Pierwszym zauważalnym etapem remontu jest zabudowanie podcieni, które powstały podczas przebudowy z lat 70. XX w. W ich miejsce powstaną lokale użytkowe pod handel i usługi, a w narożnej części – otwarty dla wszystkich chętnych bar. Kolejny bar i restauracja będą też na wyższych piętrach - informuje lodz.wyborcza.pl.
Jedna z większych zmian dotyczy podziemi, w których przewidziano miejsce na basen. Zmodernizowane będzie też wszystkie 90 pokoi, które zyskają nowy wygląd i wyposażenie.
Hotel od początku powstania kilkukrotnie zmieniał nazwy i właściciela. W styczniu pojawił się nowy inwestor, który odkupił obiekt od łódzkiej firmy Eko-Vit.

Komentarze