Double Tree by Hilton znalazł miejsce na rynku


– Ponad 1000 imprez dla prestiżowych firm z różnych branż, obłożenie na poziomie 61 proc. i sukcesywny wzrost udziału gości indywidualnych. Rok 2015 był dla hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw udany – podsumowuje Mirosław Moczarski, dyrektor generalny i wiceprezes zarządu Polaris Hospitality Enterprices, właściciela obiektu.
Najważniejszym źródłem przychodów DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw są te związane z organizacją eventów i kongresów. – W tym roku w naszym hotelu na ponad 1000 imprez przybyło więcej niż 100 tys. gości – mówi Katarzyna Stiller-Romanowska, Director of Conferences & Events.
Wydarzenia w hotelu podzielić można na dwie grupy: szkolenia i spotkania na 50 do 100 osób oraz imprezy firmowe i kongresy, na których jest zdecydowanie więcej gości, zazwyczaj od 200 do 1000 osób. Hotel odwiedzali w 2015 roku przedstawiciele rozmaitych branż, najczęściej jednak związani byli z firmami farmaceutycznymi, motoryzacyjnymi, szkoleniowymi i bankami. W 2015 roku hotel był bazą zgrupowań Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie
© Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)
Odpowiedz-
0
0