Chopin Airport Development szuka nowych lokalizacji pod hotele m.in. na Podkarpaciu, a z myślą o turystach wakacyjnych rozgląda się też w Zachodniopomorskiem.

- Bardzo jesteśmy zainteresowani Szczecinem, w którym znajdzie się jeszcze miejsce na kilka hoteli sieciowych. To jest miasto przyszłości, zazdroszczę moim kolegom z branży, że już w nim działają. Z kolei w Gdańsku musimy intensywnie przemyśleć każdą kolejną inwestycję, ponieważ tam się bardzo dużo hoteli buduje w tej chwili. Musimy mieć pewność, że nasz obiekt będzie zarabiał. Widzimy również dla siebie miejsce w centrum Krakowa. Poza tym, jak wiadomo, podpisaliśmy list intencyjny z Xcity Investment, PKP i PHN. Już rozmawiamy o wielu bardzo ciekawych lokalizacjach pod hotele, obiekty typu mixed-use i biurowce – tłumaczy Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development.

Dalej w wywiadzie:

• Jak sobie radzi niedawno otwarty Renaissance Warsaw Airport Hotel?

• Dlaczego lotnisko w Modlinie nie jest dobrym miejscem na hotel?

• Na jakim etapie jest budowa Moxy w Poznaniu-Ławicy i Holiday Inn Express w Rzeszowie-Jasionce?

• Jaki los czeka hotele: Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Renaissance Warsaw Airport Hotel, gdy lotnisko na Okęciu zostanie zamknięte po wybudowaniu Centralnego Portu Komunikacyjnego?

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL