PARTNERZY PORTALU


Gigantyczna inwestycja w Modlinie. Smart City za ponad miliard

Gigantyczna inwestycja w Modlinie. Smart City za ponad miliard
Warszawa Modlin Smart City, wizualizacja Grupa Konkret
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 10 mar 2016 12:33

Największe w Europie centrum kongresowe, dwa hotele, centrum handlowe, uniwersytet oraz muzeum - to najważniejsze elementy koncepcji zabudowy Twierdzy Modlin. Szacunkowy koszt inwestycji opiewa na 1,5 mld zł!




  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 10 mar 2016 12:33

Za przeobrażenie przestrzeni Twierdzy Modlin w nowoczesne Smart City odpowiedzialna jest Grupa Konkret z Poznania.

Grupa Konkret przygotowała koncepcję nowego masterplanu historycznej Twierdzy Modlin, która już w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowana podczas prestiżowych targów MIPIM 2016 w Cannes. 

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (14)

  • Dominique 2016-03-10 14:52:50
    Jeżeli porównywać, w jaki sposób zagospodarowany został poznański City Park, który do Grupy Konkret również należy, to można spodziewać się, że miejsce zachowa historyczny charakter, a to przecież najważniejsze :) Twierdza była w marnym stanie technicznym, więc dobrze, że ktoś postanowił zainwestować w ten teren i zrobić wyjątkowe miejsce w samym centrum Polski :) Więcej zabytków powinno zostać w ten sposób przywrócone do życia :)
  • NeoGeo 2016-03-10 16:49:11
    Bravo! Chylę czoła...
  • Aneta 2016-03-11 12:59:58
    dobry pomysł! jestem zdania, że trzeba takie miejsca wykorzystywać, a nie czekać aż cały świat o nich zapomni ;)
  • Artmetic 2016-03-12 02:15:41
    Aplikacje mobilne smart home i smart city: artmetic.pl
  • Sylwek 2016-03-21 12:10:36
    Super pomysł! Będziemy się mieli czym chwalić na świecie
  • JolaH 2016-03-21 13:02:56
    Po Poznańskim City Parku możemy oczekiwać wiele dobrego zwiazku z tą inwestycja! Cały potencjał twierdzy zostanie wykorzystany :D
  • marika 2016-03-21 13:26:11
    Świetnie! Wizualizacja jest przepiękna, oby tak wyszło!
  • michael 2016-03-21 13:30:37
    wreszcie ktoś postanowił coś z tym zrobić! mamy potencjał, to dlaczego by go nie wykorzystać? jestem za!
  • Anita 2016-03-22 13:10:37
    Wejdźcie na stronkę City Park Poznań - to ten sam właściciel.. także myślę (mam nadzieje) że poziom będzie podobny :)
  • Mona 2016-03-25 10:45:18
    City Park w Poznaniu daje radę (to ten sam właściciel) więc myślę że bedzie pięknie i na wysokim poziomie..