• Pięciogwiazdkowy hotel Linea Mare w Pobierowie leży 300 metrów od plaży.
  • W hotelu Linea Mare w Pobierowie mieści się 115 w pełni wyposażonych pokoi i 118 rodzinnych apartamentów.
  • Za projekt architektury i wnętrz hotelu Linea Mare odpowiada wrocławskie biuro Q2Studio.
  • Licząca ponad tysiąc mieszkańców wieś Pobierowo w Zachodniopomorskiem, w gminie Rewal zmienia się w hotelowe eldorado.
  • W Pobierowie powstaje też hotel Gołębiewski, który odlicza tygodnie do startu. Czytaj więcej

 W położonym 300 metrów od plaży w Pobierowie obiekcie znajduje się 115 w pełni wyposażonych pokoi w standardzie pięciu gwiazdek i 118 rodzinnych apartamentów.

Za projekt architektury i wnętrz odpowiada wrocławskie biuro Q2Studio, które specjalizuje się w projektach obiektów hotelowych. Z siecią Górskie Resorty zrealizowało już kilka projektów.

Rzut obiektu zbudowany został na trzech łukach, które dały możliwość stworzenia bryły o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej. 

Hotel można podzielić na części 

Najwyższa kondygnacja zajmuje tylko część budynku, umożliwiając wyjście na rozległy taras dachowy w centralnej części budynku, z którego można podziwiać widok na otaczającą przyrodę i relaksować się korzystając z uroków sky baru.

Hotel Linea Mare można podzielić na części ze względu na funkcjonalność: południowe skrzydło o przeznaczeniu apartamentowym, północne skrzydło – hotelowe, a środkowa część z usługami uzupełniającymi – hotelową recepcją, lobby barem i restauracją wraz zewnętrznym ogrodem.

W obiekcie jest także strefa basenowa wewnętrzna, spa oraz saunarium w podziemnej kondygnacji. Zwieńczeniem jest basen zewnętrzny, który nie tylko jest dodatkową atrakcją, lecz także stanowi idealne dopełnienie przestrzeni.

Główne wejście do hotelu znajduje się w centralnej części elewacji frontowej, które zostało podkreślone znacznie wysuniętym zadaszeniem. Wraz z małą architekturą zlokalizowaną przed wejściem, wejście do lobby recepcyjnego tworzy prestiżową strefę wejściową.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl