• Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w sercu Olsztyna, zaledwie 600 metrów od Starego Miasta.
  • Do dyspozycji gości pozostają 83 pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz klimatyczna restauracja.
  • Po niedawnej modernizacji, hotel stał się jednym z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo-konferencyjnych w mieście. 

Na podstawie danych z aplikacji Medallia Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town zajął pierwsze miejsce w najważniejszym wskaźniku satysfakcji z pobytu w hotelach Best Western gości za sierpień 2023.

Wskaźnik ten określa najwyższy średni wynik satysfakcji "Overall Score" uzyskany wyłącznie na podstawie recenzji on-line.

- To wyjątkowe wyróżnienie naszej ciężkiej pracy, ponieważ udało się uzyskać taki wynik w momencie, kiedy hotel miał średnie obłożenie na poziomie 90 proc. Zostaliśmy ocenieni najwyżej wśród hoteli naszego regionu w aż 4 kategoriach. Dziękujemy bardzo za Wasze zaufanie. Wasze opinie dają nam motywację do dalszej ciężkiej pracy - mówi dyrektor BWP Hotel Olsztyn Old Town, Łukasz Uliszewski.

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town dysponuje czterema salami konferencyjnymi w tym salą bankietową, umożliwiającą organizację przyjęć dla nawet 150 osób. W obiekcie znajduję się parking podziemny.

 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl