PARTNERZY PORTALU


Ile kosztuje wypoczynek w kraju? Sun&Snow ma swoje typy

Ile kosztuje wypoczynek w kraju? Sun&Snow ma swoje typy
mat.pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 27 maj 2019 14:43

Przed nami sezon wakacyjny, który w tym roku zacznie się wcześniej. Które miasta w Polsce będą cieszyć się największą popularnością? Ile na tegoroczny urlop będzie musiała wydać rodzina 2+2?

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 27 maj 2019 14:43

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Monika 2019-05-28 00:07:51
    Tak naprawde to bardzo roznie jest z tymi cenami. jak my rezerwowalismy w tym roku troche wczesniej niz zwykle to zaplacilismy wcale nie tak duzo, a mamy 4-gwiazdkowy hotel ze spa w klimacie morza martwego (bez limitu!!!), i to w mielnie. Także nie ma reguły. Coraz wiecej hoteli prooponuje tez dzieciom bezplatne pobyty albo obnizone o 50%.
  • Urlop 2019-05-28 07:23:10
    Nie wiem skąd ta cena nad morzem teraz sprawdziłem 6 nocy Hel w Lipcu i nie wyszło 1700 tylko 2400 to ktoś tu kłamie
  • Emm 2019-05-29 08:43:04
    W kraju jest drogo niestety, ja sobie dołożę kilka groszy i polecę enterem do Turcji na wypasione wakacje i tam będe miała wysoki standard i jedzenia ile sobie zechce. A tak nad morzem kup sobie gofra lub loda to 10 złotych pójdzie..
  • Karolina 2019-05-31 12:08:49
    Teraz ceny są coraz wyższe więc faktycznie lepiej dołożyć a lecieć gdzieś gdzie przynajmniej pogoda będzie pewna no i zawsze to "coś innego" ;). Ja za kilka dni lecę na wycieczkę Mozaika Izraela z Konsorcjum bo znalazłam fajną ofertę last minute, a że jestem typem, który lubi aktywnie spędzać czas to taka wycieczka objazdowa jest fajnym pomysłem :)
  • Ola 2019-06-27 18:18:31
    No ceny idą co raz to bardziej w górę, ale no wakacje raz w roku są, więc ja z założenia wychodzę że nie ma co oszczędzać. My z rodziną za tydzień jedziemy do Ustki, a zatrzymamy się w Hotelu Grand Lubicz. Myślę, że jest wart swojej ceny, ma tyle ciekawych atrakcji na obiekcie, że nudzić z pewnością się nie będziemy.
  • Daria 2019-12-30 09:28:51
    Może być drożej lub taniej, zależy co się wybierze. My raczej nie oszczędzamy na wakacjach więc byliśmy w Ustce w hotelu Grand Lubicz. Trzeba zapłacić więcej, ale wypoczynek mamy w ekskluzywnym miejscu i dodatkowo wiele atrakcji, czyli spa czy basen. Warto moim zdaniem wydawać na tego typu miejsca