Jan Mikołuszko, przewodniczący rady nadzorczej grupy Unibep uważa, że rynek budowlany w Polsce jest już gotowy na budownictwo modułowe.

- Moduł jest idealny dla wynajmu, bo klient dostaje produkt szybko, po bardzo przyzwoitej cenie i w doskonałej jakości. Jest to bardzo dobry produkt dla klientów oferujących mieszkania wykończone pod klucz. Chodzi o lokale komunalne, na wynajem lub dla starszych osób. Przy takich realizacjach wygrywamy jakością wykonawstwa w fabryce. Norwegowie nas tak przećwiczyli, że nie ma mowy o fuszerce. Wymagali od nas dużo więcej niż od innych – tłumaczy Jan Mikołuszko.

Dalej w artykule:

• Dlaczego Unibep namawia samorządy i wszystkich innych ewentualnych klientów, aby ogłaszali przetargi w formie zaprojektuj i wybuduj?

• Dlaczego drewno konstrukcyjne trzeba sprowadzać z Niemiec?

• Jakie stereotypy na temat budownictwa modułowego krążą na polskim rynku?

O budownictwie modułowym oraz budynkach zeroenergetycznych, efektywności energetycznej i energii odnawialnej w budownictwie i innych technologiach budowlanych przyszłości będziemy rozmawiać w trakcie 4 Buildings - nowego wydarzenia Grupy PTWP, zaplanowanego w dniach 15-17 listopada w MCK w Katowicach, na które już dziś zapraszamy: www.4buildings.pl.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL