PARTNERZY PORTALU

Nowe nazwiska w grupie PHH

Nowe nazwiska w grupie PHH
PHH ma nowe nazwiska. Fot. mat. pras.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 sie 2022 16:46

Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego wybrała Daniela Puciato na członka zarządu ds. handlowych, który obejmie obowiązki wraz z rozpoczęciem nowej kadencji zarządu spółki. Z kolei od 1 sierpnia br. stanowisko prezesa spółki Geovita – jednej ze spółek należących do grupy PHH – objął Paweł Skotarek.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 sie 2022 16:46

Daniel Puciato obejmie stanowisko członka zarządu ds. handlowych wraz z rozpoczęciem nowej kadencji zarządu PHH, która rozpocznie się dzień po odbyciu Zgromadzenia Wspólników zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za 2021 r. Jednocześnie z dniem 31 lipca br. rezygnację z funkcji członka zarządu ds. zrównoważonego rozwoju złożył Zbigniew Gryglas, który zasiadał w zarządzie PHH od 1 stycznia 2022 r.   

Daniel Puciato – doktor ekonomii (Szkoła Główna Handlowa), nauk o zarządzaniu i jakości (Uniwersytet Jagielloński) oraz doktor i doktor habilitowany nauk o kulturze fizycznej (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Prezes Zarządu Fundacji Banku Ochrony Środowiska oraz wieloletni menedżer kierunku turystyka i rekreacja w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Nauczyciel akademicki – profesor uczelni. Biegły sądowy z zakresu zarządzania w turystyce i sporcie. Członek Rady ekspertów ds. turystyki przy Ministerstwie Sportu i Turystyki. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Autor publikacji naukowych i ekspertyz z zakresu: zrównoważonego rozwoju, ekonomiki turystyki, finansów przedsiębiorstwa hotelowego, zarządzania hotelem, w tym zarządzania środowiskowego i zachowań prośrodowiskowych różnych grup interesariuszy hoteli. Publikuje na łamach najważniejszych na świecie czasopism z obszaru turystyki, w tym hotelarstwa, m. in. w Tourism Management, International Journal of Contemporary Hospitality Management oraz Tourism Economics.

Geovita z nowym prezesem

Od 1 sierpnia br. Paweł Skotarek został prezesem spółki Geovita S.A. – jednej ze spółek należących do grupy PHH. Skotarek to prawnik i przedsiębiorca, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Executive Master of Business Administration na Collegium Humanum. Posiada wieloletnie doświadczenie jako menedżer i przedsiębiorca w branży HoReCa. Pracował także jako konsultant prawny przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz jako doradca i ekspert w zakresie nadzoru nad podmiotami sektora publicznego. 

Na bazę hotelowo-wypoczynkową Geovity składa się 10 funkcjonujących obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio znajdują się trzy obiekty nadmorskie: Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno, sześć górskich: Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych oraz jeden ośrodek nad jeziorem – Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy. W ofercie, poza standardowymi usługami hotelowymi, znajduje się szeroka gama świadczeń zdrowotnych i rehabilitacyjnych. W siedmiu z dziesięciu obiektów prowadzone są zabiegi mające na celu poprawę jakości zdrowia, kondycji fizycznej oraz udzielane są świadczenia związane z odnową biologiczną.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.252.196
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!