• Hotel Hygge w Opolu pomieści 17 pokoi, z czego siedem o podwyższonym standardzie.
  • Dla gości biznesowych przygotowano nowoczesną salę konferencyjną z możliwością podziału na dwie niezależne.
  • Hotel Hygge w Opolu będzie się składał z dwóch budynków. Mniejszy to część Wellness&Beauty, większy - część restauracyjno-konferencyjna oraz hotel.

Hotel Hygge w Opolu będzie się składał z dwóch budynków. Mniejszy to część Wellness&Beauty, większy - część restauracyjno-konferencyjna oraz hotel.

Hotel pomieści 17 pokoi, z czego siedem o podwyższonym standardzie z wannami z hydromasażem na tarasie oraz dziewięć standardowych i jeden apartament. Ponadto, w obiekcie znajdą się: rozbudowana strefa beauty, sala fitness z dużym tarasem, gdzie można zorganizować zajęcia dla zainteresowanych mieszkańców.

Hotel Hygge w Opolu pomieści 17 pokoi, z czego siedem o podwyższonym standardzie z wannami z hydromasażem na tarasie oraz dziewięć standardowych i jeden apartament.

Nazwa Hygge pochodzi od duńskiego słowa oznaczającego komfort i przytulność, pojawiła się po burzy mózgów wszystkich zaangażowanych osób z otoczenia inwestora już na etapie planowania inwestycji.

Każdy pokój zostanie wyposażony w ładowarki indukcyjne oraz inteligentny system zarządzania hotelem. Dla gości biznesowych przygotowano nowoczesną salę konferencyjną z możliwością podziału na dwie niezależne – pisze nto.pl.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl