W 2011 roku do sieci Best Western w Polsce dołączyło sześć hoteli z ok. 650 pokojami. - Dla nas był to rok wytężonej pracy (...) - mówi Gheorghe Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

W struktury sieci weszły dwa obiekty w Warszawie (BW Felix i BW Portos) oraz po jednym w Rzeszowie (BW Ferdynand), Osjakowie (BW Symfonia), Gorzowie Wielkopolskim (BW Gorzów Wlkp.) i Krakowie (BW Kraków Old Town).

- Best Western to bez wątpienia najprężniej rozwijająca się sieć hotelowa w kraju w 2011 roku. Zwiększenie liczby obiektów z 5 do 11 w ciągu roku jest naprawdę imponującym osiągnięciem. Wpisuje się to w nasze prognozy dotyczące rozwoju rynku hotelowego w Polsce: coraz więcej hoteli będzie działać pod międzynarodowymi markami. Taka forma działalności zwiększa szanse powodzenia inwestycji w przyszłości - ocenia Janusz Mitulski, partner w firmie doradczej Horwath HTL.

Do sieci Best Western należy ponad 4 000 hoteli w 90 krajach na całym świecie, przyjmujących łącznie przeszło 400 tys. gości każdego dnia.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl