PARTNERZY PORTALU


PIH chce sprzedać udziały w sieci hoteli Chaber. Składa propozycję spółce Comfort Express

PIH chce sprzedać udziały w sieci hoteli Chaber. Składa propozycję spółce Comfort Express
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 26 sie 2011 13:37

Polska Izba Hotelarstwa złożyła właścicielom firmy ComfortExpress, inwestującej na rynku hotelarskim i gastronomicznym w Polsce, propozycję sprzedaży swoich wszystkich udziałów - 40 proc. - w spółce gospodarczej SRW Chaber Management. SRW Chaber zostało utworzone przez PIH w celu zbudowania sieci hoteli franczyzowych.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 26 sie 2011 13:37

SRW Chaber Management ma dwa hotele - w Krzywaczce oraz Łodzi oraz plan budowy kolejnych.

- Polska Izba Hotelarstwa deklaruje natychmiastową gotowość sprzedaży udziałów. My nie ukrywamy chęci wcielenia tej sieci do naszej firmy, ale pod warunkiem, że przejęte obiekty będą działać pod naszym logo. Trwają negocjacje w tej sprawie, wszystko wkrótce się wyjaśni  - wyjaśnia nam Tomasz Zboina z działu PR spółki Comfort Express.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (59%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Inwestor 2011-09-13 19:36:21
    Moderator: Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad forum. Prosimy o zachowanie kultury dyskusji.
  • AWD 2011-09-17 13:30:54
    Moderator: Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie zasad forum. Prosimy o zachowanie kultury dyskusji.
  • Były klient SRW Haber 2012-03-07 21:44:34
    Chaber ? Wyjątkowi naciągacze. W dwa miesiące rozszyfrowałem sposób działania p. Milskiego i spółki. Ich efekty ? W 5 lat dwa hotele... Ile lat trzeba by powstało 500. Jak dwa hotele można nazwać siecią ? PARANOJA
  • Jeden z inwestor 2012-05-19 00:34:26
    Czy SRW Chaber odda powplacane zaliczki na poczet budowy hoteli? Mam nadzieje, ze ktos sie za to w koncu wezmie!
  • Klient spółki SRW 2012-10-19 15:23:13
    Jak dla mnie sami oszuści. Wyłudzone spore pieniądze na załatwianie spraw a potem mataczenie. Do dziś pieniędzy nikt nie zwrócił a powinien. I podpisują się pod tym takie osoby jak Prezes Milski. Paranoja. Oddajcie pieniądze inwestującym.
  • Oszukany 2012-10-19 16:33:11
    Inwestorów oszukanych jest cała masa!!!! Nikt nie poczuwa się do oddanie zainwestowanych w błoto pieniędzy. Jak nie wstyd Polskiej Izbie Hotelarstwa za takie wciąganie ludzi w bagno. Ludzie płacili po 100 tys złotych na konta osobiste prezesów firm i nic nie mają. Gdzie są te pieniądze?? Już wydane przez Panów Prezesów??