• Pod koniec kwietnia pierwszych gości przyjmie Wave Międzyzdroje Resort & SPA. Inwestorem obiektu jest spółka Green House Development.
  • Hotel będzie się składał ze 100 apartamentów. Dla gości przygotowano również basen zewnętrzny z jacuzzi, saunarium, fitness club i strefę dla dzieci.
  • Obiekt będzie miał także bezpośrednie zejście na plażę.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA wpisuje się swoją architekturą w nadmorski klimat. Kształty każdego z 5 budynków nawiązują do dynamicznego morza, natomiast z oddali przypominają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania.  

– Będzie to pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w tej miejscowości – mówi Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy i atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że przyszli goście docenią ofertę obiektu oraz charakter wnętrz – dodaje. 

Do dyspozycji gości obszerne apartamenty

Goście Wave Międzyzdroje Resort & SPA będą mogli wypoczywać w jednym ze 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 mkw. Każdy składa się z salonu oraz wydzielonych jednej lub dwóch sypialni. Do tego wybudowano pełne przeszklenia pomieszczeń oraz balkony z widokiem na morze lub park sosnowy.

Aktywny wypoczynek

Resort będzie wyróżniał się ofertą umożliwiającą wypoczynek gościom w różnym wieku. Główną atrakcją strefy wodnej jest zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą cztery sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu.

Morze i natura stały się również inspiracją do stworzenia koncepcji Wave Wellness, bazującej na zrównoważonych markach kosmetycznych. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj czy gry interaktywne.

Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz lokalnych składników. Dania zarówno regionalne, jak i międzynarodowe będą przygotowywane w kuchni z live cooking. Latem przed restauracjami i kawiarnią otwarty zostanie ogródek letni. 

Bezpośrednie wejście z hotelu na plażę

Od maja do września na plaży funkcjonować będzie Wave Beach Concept z restauracją, strefą relaksu z baldachimami, leżakami oraz boiskiem, wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego i placem zabaw. Goście resortu zejdą na plażę nowo zbudowanym bezpośrednim wejściem.  

 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl