PARTNERZY PORTALU


Restauracja Der Elefant tylko dla zaszczepionych

Restauracja Der Elefant tylko dla zaszczepionych
Warszawska restauracja Der Elefant wprowadza wyjątkowe zasady od 1 października, fot. mat. prasowe
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 21 wrz 2021 12:39

Restauracja Der Elefant od 1 października będzie przyjmować do siebie zaszczepionych, ozdrowieńców i osoby z negatywnymi testami nie starszymi niż 48 godzin. Podobne zasady obowiązują w wielu europejskich krajach. W Polsce będzie to pierwsza restauracja z takimi zasadami.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 21 wrz 2021 12:39

W restauracji Der Elefant, jak i pozostałych lokalach Grupy Jarczyński, wszyscy pracownicy są zaszczepieni. Restaurator już na początku pandemii skorzystał z doradztwa prof. dr hab. n. med. Anety Nitsch-Osuch, wojewódzkiego konsultanta ds. epidemii, która opracowała dla restauracji szczegółowe zasady funkcjonowania w reżimie sanitarnym, do których pracownicy skrupulatnie się stosują.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (76%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Joanna 2021-09-21 18:09:52
    Jeszcze będziecie się prosili żeby niezaszczepioni przychodzili. Moja jedna z ulubionych restauracji właśnie staje się ta do której odechciało się wejść . Debile
  • Franek 2021-09-21 19:57:31
    Mam nadzieję, że gorzko pożałują tej decyzji.
  • Adam 2021-09-21 20:27:53
    Oby szybko splajtowali, za głupotę trzeba płacić.
  • Zibi 2021-09-21 21:02:46
    Segregacja!!!
  • Przemysław 2021-09-21 21:29:52
    Mam nadzieję, że szybko splajtują !!! życze im tego !!!
  • ZioLeg 2021-09-22 09:25:53
    A co na to RODO Panie Jarczyński ?
  • Dorota 2021-09-22 22:52:26
    Pan Jarczyński od pażdziernika weźmie aktywny udział w segregacji sanitarnej, wstyd i hańba! Jest niedopuszczalne by dyskryminować ludzi w Polsce Artykuł 32 , 39 konstytucji 1.Wszyscy są wobec prawa są równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania ... Właścicielowi restuaracji gorąco polecam zobaczyć film "Auschwitz nie spadło z nieba"
    • Obiektywny 2021-09-23 20:30:02
      On dobrze wie ze o tym filmie jak to bylo , po prostu moim zdaniem albo rzad mu cos obiecal za popieranie inicjatywy segregacji i sprzedał sie za judaszowe srebniki , albo jest to faszystowska kanalia
  • Gustaw 2021-09-27 07:57:13
    Nur für Deutsche (pol. „Tylko dla Niemców”) – napis umieszczany podczas II wojny światowej w okupowanych przez nazistowskie Niemcy krajach na środkach transportu oraz budynkach i w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: parki, kawiarnie, kina, teatry i tym podobne. Na tramwajach linii 0 w Warszawie umieszczono polski napis „Dla nie-Niemców wzbronione”.