PARTNERZY PORTALU

Rodzina Likusów kupi sieć Geovita?

Rodzina Likusów kupi sieć Geovita?
  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 02 wrz 2013 13:33

Na rynku hotelarskim w Polsce szykuje się duża transakcja. Wszystko wskazuje na to, iż PGNiG SA znajdzie inwestora dla swojej spółki hotelarskiej Geovita. Według nieoficjalnych informacji portalu Propertynews.pl, sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych chce kupić rodzina Likusów.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 02 wrz 2013 13:33

- Proces sprzedaży Geovity jest w toku. Chcemy sprzedać Geovitę do końca roku i są duże szanse na realizację tego planu - poinformowało nas biuro prasowe PGNiG, jednocześnie zastrzegając, iż nie może podać nazwy inwestorów, z którymi prowadzi rozmowy.

Zapytany o transakcję Wiesław Likus nie chciał komentować sprawy.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (77%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Ferdek 2013-09-04 15:10:55
    Wreszcie ktoś rozsądny będzie zarządzał GEOVITĄ. Poprzedni kierownik Spółki dbał raczej o swoją kieszeń niż o firmę i jej pracowników. Panowie Likusowie, tylko najpierw pozbądźcie się zarządu tej fIRMY
  • antyferdek 2013-09-05 15:19:22
    A co rozumiesz przez kierownik spolki... bo chyba takich stanowisk nie ma wiec pewnie pomyliles siec. Akurat co jak co ale Zarząd jest w geovicie w porzadku tylko zarzadzanie w turystyce to nie latwa sprawa o czym przekonuja sie hotelarze w ostatnim czasie. A tak przypadkiem feredk nie zostales zwolniony ze tak sie pieklisz?
  • Ferdek 2013-09-05 17:57:00
    Akurat w tej firmie nie pracowałem. Ale będąc na wczasach nad morzem w jednym z Ośrodków słyszałem co na temat jak mówicie Zarządu mówią pracownicy. Darzą Was niezwykłą "sympatią". Szczególnie jak napisałem poprzednio za wspaniałe "WYNAGRODZENIA", "premie" i t p profity.
  • Kasia 2013-09-07 18:25:10
    W pełni zgadzam się z opinią FERDKA. Pracuję "jeszcze" w GEOVICIE i znam doskonale jak zachowuje się w stosunku do pracowników PREZES Śmielak.
  • komuna 2013-09-15 14:05:19
    w geovicie zarobki wynosza 1200 złotych...a kto najwiecej pracuje? zarzad?marketing?managerowie? my chlopy panszczyzniane robimy wyniki... amen.
  • myslacy normalnie 2013-09-20 11:38:08
    heh komuna faktycznie tkwi w mysleniu rodem z zabitej dechami wiochy. Myślę że dyrektor banku powinien zarabiać 1000 zł a kasjerka 10000 bo to glownie jej zasługa ... gratuluje inteligentnego myslenia, jezeli w geovicie taka jest kadra oswiecona to zycze sukcesu pod nowym wlascicielem. Zreszta moze oda razu idzice do niego z petycja zwiazkowa buahaha
  • kora 2013-10-18 16:09:58
    pracuję w jednym z ośrodków geovita i to prawda że pensje są głodowe a roboty papierkowej po uszy, ciagle słychać tylko że nie ma wyników sprzedaży , natomiast co do szacownego PREZESA Śmielaka TO ITAK WSZYSCY SZEREGOWI PRACOWNICY MAJĄ go w d....... głównie za pensje 1600
  • były Dyrektor 2013-10-22 01:11:18
    no tak prezio w tej firmie lubi opowiadac o oszczednosciach, dzieli wlos na cztery, nadyma sie jak opowiada o tym jakie robi wagi finansowe, jak świetnie zarządza a tak naprawdę pieniążków brak w kasie, zbieranie na pensje, nie wypłaca pieniędzy na czas pracownikom np premii bo mogą firmę przewrócić (śmiech) a następnie podjeżdża nowa duza wypasiona bryka z napedem na 4x4 ( może to przedłużenie jego penisa) mowiac dalej o oszczędnościach totalna hipokryzja, najbardziej podobało mi sie to jak rozpoczynał spotkania tekstem jak ktos sie nie nadaje to powinien odejsc, Panie Prezio wszyscy czekają na Pana odejście bo Pan sie nie nadaje bo miernkiem działalności jest cyfra jak Pan to powtarzał, a cyfra jest na minusie za Pana prezia rządów, Trzeba mieć jaja aby być odpowiedzialnym za swoje słowa a Pan ich nie ma!!!
  • Julka 2014-01-22 21:04:31
    Pracownicy Geowity.Zakładajcie własne firmy i będziecie srać pieniędzmi Nadwyżki oddacie biednym