PARTNERZY PORTALU


Rusza inwestycja Dune w Mielnie. W kolejnym etapie możliwa budowa hotelu

Rusza inwestycja Dune w Mielnie. W kolejnym etapie możliwa budowa hotelu
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 13 cze 2011 07:28

Firma Mielno Holding - Firmus Group rozpoczęła realizację inwestycji Dune w Mielnie, realizowanej w ramach systemu apartamentów hotelowych na wynajem. Budynek będzie zlokalizowany bezpośrednio przy plaży. Budowa wartego 52 mln zł przedsięwzięcia zakończy się jesienią przyszłego roku. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, niewykluczone, że w kolejnym etapie obok apartamentowca powstanie typowy hotel.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 13 cze 2011 07:28

- Rozpoczęliśmy budowę. Według harmonogramu prac wczesną jesienią będzie już widać ściany parteru - informuje Marcin Sosnowski, kierownik budowy z firmy Budimex, która została generalnym wykonawcą inwestycji. I jak zaznacza, realizacja Dune to dla firmy Budimex ciekawe wyzwanie. „

- Budynek wyróżnia nie tylko położenie - bliskie sąsiedztwo morza, ale też starannie zaplanowana architektura. Mamy tu duże przeszklenia, basen zewnętrzny czy przestronny taras od strony plaży. Całość wykonana będzie z najwyższej jakości materiałów. Także założenia projektowe
i szczegóły rozwiązań technicznych są bardzo nowoczesne - zauważa Wojciech Dowczyński, kierownik kontraktu z ramienia generalnego wykonawcy.

Większość apartamentów w inwestycji ma średni metraż ok. 30 - 53 mkw. i dwa lub trzy pokoje. We wszystkich pracownia architektoniczna Mellon zaplanowała taras z widokiem na morze. Mielno Holding - Firmus Group zapowiada rozpoczęcie sprzedaży inwestycji w drugiej połowie czerwca. Obecnie apartamenty dostępne są jednak w przedsprzedaży.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • Piaskowy Dziadek 2012-03-13 11:16:20
    Proponuję sprawdzić ten adres www.arteamdeveloper.pl/piaski - dużo ciekawsze i spokojniejsze miejsce. Nie mówiąc o łatwości dojazdu.
  • Ewelina 2012-08-17 19:42:21
    Bardzo fajna inwestycja. W Mielnie bardzo trudno jest znaleźć miejsca w hotelach, byłam tam w lipcu i w końcu wylądowałam w Łazach a do Mielna jeździłam na plażę i imprezki:) O inwestycji wspomnę mojemu tacie :)
  • Fionka 2012-09-13 14:50:59
    Mój chłopak właśnie finalizuje zakup tego apartamentu w Mielnie:)Wszyscy mu bardzo kibicujemy. Nieruchomości są dobrą inwestycją w kryzysie, a ta inwestycja zrobiła na mnie wielkie wrażenie...
  • Kryska 2012-11-05 13:43:47
    Rewelacyjne położenie tego apartamentowca:) Do tej pory chyba nikt w Polsce nie budował apartamentowców tak blisko morza...Widok z okien na morze musi być boski:)
  • Grall 2013-01-06 18:34:49
    Wow:) Super inwestycja kupno takiego aprtamentu. Można je wynajmować w okresie wakacyjnym albo przez cały rok miejscowym. Chociaż możnaby też tam mieszkać na stałe...
  • Asik 2013-04-27 19:05:33
    No.. no ... a właśnie gdzieś wyczytałam, że wnętrza pokazowego penthousa w inwestycji Dune zaprojektuje firma Macieja Zienia - Zień Home. Pewnie wyjdzie z tego niezła klasa:)
  • Aldona 2013-06-04 20:24:12
    Wow Maciej Zień zabrał się teraz za projektowanie wnętrz??? Super:) Podziwiam jego projekty więc na pewno będę zachwycona efektem wykończenia tego apartamentu pokazowego w Dune....