PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl


Rząd "odmrozi" hotele w II fazie. Ale kiedy branża powróci na właściwe tory?

Rząd "odmrozi" hotele w II fazie. Ale kiedy branża powróci na właściwe tory?
Alex Kloszewski uważa, że we wrześniu możemy spodziewać się niewielkiego skoku rezerwacji po stronie klientów biznesowych. fot. Shutterstock
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 17 kwi 2020 13:19

Rząd zaplanował otwarcie hoteli i obiektów noclegowych w II fazie odmrażania gospodarki wstrzymanej przez koronawirusa. Kiedy jednak biznes hotelowy powróci do swojego normalnego działania? Kiedy hotele znów zapełnią się gośćmi? - Musimy być bardzo konserwatywni w prognozach. Proces powrotu do zdrowia będzie długi - mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals, i przedstawia jedną z możliwych opcji.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 17 kwi 2020 13:19

 - Maj upłynie pod znakiem „odmrożenia” części działalności firm turystycznych i hotele w Polsce - zwłaszcza te zlokalizowane w głównych miastach Polski - mogą zanotować lekki wzrost obłożenia. Miesiące wakacyjne będą należeć do obiektów zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych. Zakopane, Mazury i rejony nadmorskie zanotują wzrosty, jednak na pewno nie na poziomach porównywalnych do wyników z minionych lat - mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals. - We wrześniu możemy spodziewać się niewielkiego skoku rezerwacji po stronie klientów biznesowych, a od października do grudnia nastąpi powolny wzrost obłożenia obiektów - ocenia.

Ekspert dodaje, że obecny rok jest stracony dla firm z branży MICE oraz dla organizatorów wakacyjnych imprez masowych. - W hucznym świętowaniu nadejścia 2021 roku wezmą udział tylko najodważniejsi lub ci, którzy zwalczyli zakażenie - mówi.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • 2% oferta pożyczki 2020-04-19 09:26:06
    Dzień dobry, Aby przedstawić się poprawnie, jestem prywatnym pożyczkodawcą pani Chinty Morgan. Udzielam pożyczki w wysokości 2% rocznie. Ta oferta finansowa jest na wyciągnięcie ręki, złóż wniosek już dziś i otrzymaj szybką pożyczkę. Istnieje wiele możliwości ubiegania się o pomoc finansową we wszystkich miejscach i nadal nie można ich otrzymać. Ale ta szansa finansowa jest na wyciągnięcie ręki, dlatego nie możesz pozwolić sobie na przegapienie tej okazji. Ta usługa jest przeznaczona zarówno dla osób fizycznych, firm, biznesmenów, jak i kobiet. Kwota pożyczki mieści się w przedziale od 5000 $ do 500 000 000 $ lub dowolną inną kwotę, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt whatsapp:+1(267)527-4293,mailowy:cynthiamorganfunding@gmail.com Pełna nazwa ............................................... Osobisty numer telefonu ............................ Kraj .............................................. Adres ...................................... Stan .............................. Wiek ... .......................................... Czy kontaktowałeś się wcześniej? ..................... .. Stan cywilny .......................................... Kwota pożyczki wymagana jako pożyczka ....... .............................. Termin pożyczki .................. ............... Zawód .................................. Miesięczny przychód .............................. Z przyjemnością wysyłam szybką odpowiedź, pozdrowienia whatsapp:+1(267)527-4293 E-mail: cynthiamorganfunding@gmail.com
    • Jarek 2020-04-22 09:23:57
      Oferta przeznaczona jest dla kobiet a nawet dla ludzi. Naprawdę nie jestem botem ani durnym naciągaczem uwierzcie mi. Dysponuję setkami milionów dolarów ale nie stać mnie na własną domenę więc pocztę ma na gmail.com :)))
  • Igor 2020-05-27 23:34:57
    Won stąd naciągaczu jeden