PARTNERZY PORTALU

Sto rodzin uchodźców chce przyjąć pod dach słynny hotelarz

Sto rodzin uchodźców chce przyjąć pod dach słynny hotelarz
Chcę przyjąć minimum sto rodzin uchodźców. Zapewnię im mieszkania i pracę, a dzieciom edukację i rozwój w Polsce - pisze Władysław Grochowski, prezes Arche. Fot. PTWP.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 27 paź 2021 07:40

Prezes Arche chce przyjąć minimum sto rodzin uchodźców, którzy wołają o pomoc na granicy polsko-białoruskiej. Zapewni im mieszkania i pracę, a dzieciom edukację i rozwój w Polsce. „Niech ci ludzie już nie cierpią. Niech ubłoceni, przemoczeni, głodni wstaną z kolan i zaczną nowe życie. Nie godzi się w taki sposób traktować ludzi potrzebujących pomocy” – pisze w liście otwartym Władysław Grochowski.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 27 paź 2021 07:40

Prezes Arche opublikował w „Rzeczpospolitej” list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych. Wyraził w nim gotowość, wspólnie z Fundacją Leny Grochowskiej, przyjęcia minimum 100 rodzin uchodźców, którzy wołają o pomoc na granicy polsko-białoruskiej.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (88%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Gośka 2021-10-27 09:55:40
    Dziękuję i oby tylko dotarło to do tych, którzy ciągle nie pozwalają tym ludziom przekroczyć granicy. To musi się w końcu zmienić.
    • Jan 2021-10-27 16:49:53
      Oni tacy robitni, że tylko o socjal w Niemczech im chodzi, Vinci chcą pracować to normalnie granice przekraczają i tyrają w ubierze i innych takich
  • Igor 2021-10-27 10:02:21
    fajnie ze zapewni wyzywienie, edukacje i prace ale mam takie pytanie.... zapewni rowniez to ze uchodzcy beda chcieli pracowac? :D
  • Mariusz 2021-10-27 10:49:28
    To jest gość - szacun
  • Cezary 2021-10-27 11:08:00
    Wspaniały człowiek👍👏
  • Maurycy 2021-10-27 13:39:08
    O Boże...to ja rezygnuje z kupna mieszkania w Arche..bo jak bym kupił, to będzie niesprzedawalne....wprowadzą na osiedle 100 rodzin i to juz będzie ghetto z inną kulura,.... nikt z nich nie będzie chciał się asymilować kulturowo z nami....dojdzie przemoc i pozamiatane....
  • CTX 2021-10-27 14:26:01
    nie spodziewam się dużego naśladownictwa, gdyby było inaczej ten problem nie pojawiłby się wcale - przykre ale takie fakty - o ludziach mówi się dużo ale robi niewiele. Co byłoby gdyby zamiast dostarczać jedzenie do krajów III-go świata dostarczać inwestycje np hotelarskie ?
  • Dżolo 2021-10-27 20:42:36
    No powiem tyle, że kolo jest raczej wiarygodny bo od lat sprowadza polskie rodziny z Kazachstanu i daje im mieszkania i prace. Tylko ciekawy czy ci z Afryki chcą tu zostac i pracowac jak przysłowiowy biały.
  • Człowiek 2021-11-08 09:22:14
    A jak myślicie, z czego oni żyli u siebie, gdy jeszcze mogli żyć normalnie i bezpiecznie ? Naprawdę myślicie, że tam nie ma sprzedawców w sklepach, kierowców w autobusach, że nikt nie sprząta w ich hotelach, nie jest konduktorem w pociągu ? Kto im by to wszystko robił, gdyby oni tak się uchylali od roboty, jak niektórzy tu powtarzają bezmyślnie za jakąś propagandą ?