PARTNERZY PORTALU


Tak wyglądać będzie nowy gigant Gołębiewskiego

Hotel Gołębiewski, gm. Rewal (fot. materiały prasowe)
  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 15 lut 2017 17:36

Tadeusz Gołębiewski stał się formalnym właścicielem nieruchomości w Pobierowie, na terenie gminy Rewal. Niebawem powstanie tu gigantyczny hotel na 2,2 tys. miejsc noclegowych.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 15 lut 2017 17:36

Hotel ma zyskać standard pięciu gwiazdek. Każdy z pokoi będzie miał 60 mkw. powierzchni. Oprócz tego, w ofercie hotelu znajdą się powierzchnie kongresowe (łącznie na 4 tys. osób), a także mniejsze sale konferencyjne, restauracyjne i miejsca zabaw dla dzieci.

W ramach projektu przygotowano m.in. zewnętrzne baseny ze słodką i słoną wodą. Najdłuższy będzie miał prawie 140 metrów długości.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (43%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • obra 2017-02-15 18:16:52
    Znowu moloch szpecący krajobraz podobnie jak hotel w Wiśle. Kto na to pozwala?
  • Tadek 2017-02-16 08:17:34
    Już po wizualizacjach widać, że architekt majątku nie kosztował. Krajobraz Rewala zostanie zeszpecony nieodwracalnie. A i tak najbardziej to się dziwię ludziom, którzy chcą wypoczywać w takim molochu ...
  • RealTime 2017-02-17 11:36:56
    Koszmarny potworek.
  • jarzombek 2017-02-17 19:02:58
    Bardzo ładny i nowoczesny hotel. Już nie mogę się doczekać kiedy go wybudują, żeby do niego pojechać i wypocząć.
  • koszmar 2017-02-17 21:28:55
    koszmar!!!!!!!!!paskudny blok jak z Sosnowca
  • POTWOR 2017-02-17 21:54:14
    PRZERAŻAJĄCY POTWORA!
  • Pafnucy 2020-06-21 21:20:44
    GARGAMEL; Bedę omijaj z daleka.