PARTNERZY PORTALU

Trwają poszukiwania chętnego na Hotel System w Zakopanem

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 22 lip 2013 13:25

Syndyk masy upadłości firmy E-Hotel 2 spółki Hotel System Zakopane podejmuje kolejną próbę sprzedaży hotelu w Zakopanem. Tym razem sąd zezwolił na sprzedaż obiektu nie określając ceny minimalnej.

  • Autor: Propertynews.pl
  • Dodano: 22 lip 2013 13:25

Historię firmy Hotele System opisywaliśmy na portalu w maju br. Nad obiektami mającymi wejść do sieci ciąży jednak fatum. Syndykowi wciąż nie udało się sprzedać m.in. obiektu w Zakopanem.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W ramach oferty syndyk planuje sprzedać hotel konferencyjny w stanie zamkniętym surowym (142 pokoje) z salami konferencyjnymi i restauracjami.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • ryczekg@wp.pl 2013-07-23 11:52:18
    Przykro mi, ale podana informacja w tym newsie, dotycząca ceny wywoławczej, nie jest zgodna z aktualnym stanem faktycznym. Aktualna treść ogłoszenia i kontakty na Syndyka - poniżej. Grzegorz R. OKAZJA ROKU!!!!!! HOTEL w stanie surowym zamkniętym w ZAKOPANEM!!! Syndyk Masy Upadłości działając na podstawie Postanowienia Sędziego- Komisarza, zezwalającego na sprzedaż przedsiębiorstwa upadłego bez ceny minimalnej, zaprasza do składania ofert zakupu przedsiębiorstwa upadłego E-HOTEL 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Hotel System Zakopane S.K.A. w upadłości likwidacyjnej w Krakowie. Informacje dotyczące sprzedawanego przedsiębiorstwa (wyciąg z operatu szacunkowego) znajdują się na stronie internetowej www.zakopane-hotel-sprzedaz.pl Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można bezpośrednio u syndyka pod numerem telefonu 502-078-078, lub mailem: ikb@wp.pl, bądź osobiście w Kancelarii Syndyka po wcześniejszym umówieniu, Kraków, ul. G. Zapolskiej 38 p.214. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Zastrzega się dla syndyka prawo swobodnego wyboru oferty. Ostateczny wybór oferty wymaga zatwierdzenia przez Sędziego-Komisarza. Zapraszamy do składania własnych ofert cenowych.
  • Grzegorz 2013-07-24 09:33:42
    Dziękuję za korektę tekstu, uwzględniającą mój wcześniejszy komentarz. Grzegorz R.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.14.36
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!