• Accor w Polsce otworzy w najbliższym czasie m.in. takie hotele: MGallery w Karpaczu i Szczecinie, ibis Styles Warsaw Airport, Mövenpick w Poznaniu, w Zakopanem, Wrocławiu i Karpaczu oraz Mercure Szczyrk Resort.
  • Ogłoszony nowy hotel Mövenpick w Świnoujściu będzie liczył ok. 300 pokoi.
  • Hotel Mövenpick w Świnoujściu powstaje w modernizowanym i rozbudowywanym obiekcie.
  • Nowością w portfelu Accor jest też The Handwritten Collection. Szyld  ma do 2030 r. liczyć pond 250 hoteli. W Polsce zadebiutuje pod tą marką w lipcu tego roku krakowski The Crown.

- Mövenpick jest świetną marką dla polskiego rynku. Pozwala partnerom i inwestorom, we współpracy z nami, mierzyć naprawdę wysoko w kategorii premium. W Polsce nietrudno o dobrą lokalizację - uważa Frank Reul, VP - Development Accor Premium, Midscale&Economy, Eastern Europe, Balkans, Italy&Greece. 

Marka Mövenpick sprawdza się zarówno w sektorze hoteli miejskich, jak i resortowych, np. w górach.

- Najnowszy Mövenpick w Świnoujściu będzie liczył ok. 300 pokoi. Powstaje w modernizowanym i rozbudowywanym obiekcie. Dołączy do naszej sieci w przyszłym roku. Hotel zaoferuje m.in. wyjątkowe usługi spa i wellness. Marka Mövenpick z nich słynie nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i innych krajach. Jesteśmy pewni, że razem z naszym polskim partnerem, Mövenpick w Świnoujściu będzie sukcesem - tłumaczy Frank Reul.

Accor kolekcjonuje marki hotelowe

Nowością w portfelu Accor jest też The Handwritten Collection, której motto brzmi: Pobyt w dwóch hotelach, nigdy nie będzie taki sam. 

- Jest to kolekcja różnych marek hotelowych. Obejmuje przeważnie indywidualnie zaprojektowane istniejące hotele, zainteresowane funkcjonowaniem w ramach dużej sieci hotelowej, z zachowaniem swojej indywidualności - wyjaśnia Frank Reul.

W Polsce pod szyldem The Handwritten Collection zadebiutuje w lipcu tego roku krakowski The Crown.

- Jednak pierwszym w Europie Wschodniej hotelem z kolekcji The Handwritten Collection będzie otwierany 1 czerwca tego roku w Tallinie Oru Hub. To rodzinny hotel, który chce skorzystać z doradztwa, dystrybucji i usług, jakie nasza duża grupa zapewnia - dodaje Frank Reul, VP - Development Accor Premium, Midscale&Economy, Eastern Europe, Balkans, Italy&Greece.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy - szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl