PARTNERZY PORTALU


Apartamenty Bokserska - tak KG Group debiutuje w stolicy

Apartamenty Bokserska, inwestycja KG Group
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 28 lis 2018 08:51

Apartamenty Bokserska - pierwsza inwestycja mieszkaniowa KG Group w Warszawie spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. W pierwszym półroczu działalności na stołecznym rynku w inwestycji sprzedanych i zarezerwowanych została już blisko połowa mieszkań. Potencjał inwestycji dostrzegli również inwestorzy.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 28 lis 2018 08:51

Apartamenty Bokserska to budynek o wyższym standardzie, położony w południowej części Mokotowa. Znajdzie się w nim w sumie 148 mieszkań - od 1-pokojowych po 5-pokojowe o powierzchni od 36 mkw. do 140 mkw. W mieszkaniach na parterze dostępne będą obszerne zielone ogródki, natomiast w apartamentach na najwyższych piętrach znajdą się przestronne tarasy. W garażu podziemnym firma przewidziała 185 miejsc parkingowych.

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (88%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

Retransmisja sesji:

Mieszkania

WSZYSTKIE KOMENTARZE (9)

  • Łukasz 2018-11-28 09:37:35
    "znajduje się bardzo blisko stacji metra" :) spadłem z krzesła
    • Krzysiek 2018-11-28 14:08:08
      Oj raptem 30 minutowy spacerek ;)
  • Tomasz 2019-04-08 22:00:55
    .. lokalizacja = aby wyjechać ma miasto minimum 30-40 minut stania w korku, do tego podejście na pas startowy.. widok przedni wraz z dźwiękami... na koniec przy -20 lane ściany, stropy oraz murowanie porotermów na tą samą zaprawę.. a do tego poziom bezpieczeństwa na budowie no cóż mają więcej szczęścia niż rozumu.. po tym co widzę to wiem że nie kupiłbym tego nawet za kwotę poniżej kosztów budowy, ale frajerzy się znajdą...
    • Rafał 2019-05-23 16:55:57
      Oj, to chyba ktoś z konkurencji pisał :):) Mieszkam po sąsiedzku i szczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby na budowie działo się coś odbiegającego od normy, a temperatury -20 chyba w tym roku nawet nie było... Jasne, jak każda budowa, nie była zbyt przyjemna dla sąsiadów, ale sam budynek wygląda całkiem ciekawie.
  • Agata 2019-09-10 12:56:02
    Nie widzę uzupełnionego dziennika budowy na miesiąc sierpień 2019 r. Czy mam się niepokoić??
  • Maria 2019-09-10 12:58:33
    Faktycznie gdzie dziennik budowy na sierpień 2019 r. Czyżby budowa stanęła w miejscu??
  • Paweł 2019-10-10 12:00:54
    Byłem na budowie w zeszłym tygodniu. Prace postępują. Cieszę się ponieważ kupiłem mieszkanie na Bokserskiej. Wydaje mi się, że bedzie wszystko w porządku. Deweloper dokłada starań ażeby wszystko było zgodnie z prospektem, który otrzymałem.
  • Kamil 2019-10-10 12:02:39
    Fajna zabudowa, bardzo dobra lokalizacja,
  • Ala 2019-10-10 12:04:25
    Dobrze, że uzupełnili dziennik budowy. Martwiłam się jak pozostałe osoby.