Za nami Property Forum 2019!

Za nami największe wydarzenie o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, czyli Property Forum 2019. Dwa dni debat, 130 prelegentów, tysiąc gości, Rozmowy Propertynews.pl, gala Prime Property Prize, konkurs PropTech Festival czy premiera raportu Coworking w Polsce - to wszystko działo się podczas Property Forum! Dziękujemy, że byli Państwo z nami!

Property Forum co roku gromadzi ponad tysiąc gości i 130 prelegentów (ZOBACZ PRELEGENTÓW TEGOROCZNEJ EDYCJI) - największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców.

Relacje z sesji:

Sesja inauguracyjna.
• Danger Zones. Czego obawia się rynek nieruchomości?

Biura.
#10yearschallenge. Dekada na rynku nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce. Gdzie będziemy za kolejne 10 lat?
Fabryki biznesu, czyli średnie miasta wielkich możliwości
• Coworking wciąga. Jak kreować miejsce pełne zadowolonych najemców
• Success stories największych marek coworkingów
• Tak projektuje się biura. Quick Stories

Inwestycje.
Deweloper 2.0. Jak zmienia się rola dewelopera w miastach?

Prawo.
Polska potrzebuje REIT-ów 
Lawina zmian, która utrudnia ocenę skali ryzyka

 Centra handlowe.
Czy retail stracił blask? Wyzwania dla branży centrów handlowych

Inwestycje alternatywne.
• Inwestor chce spać spokojnie - rynek apartamentów inwestycyjnych w Polsce
Studenckie eldorado. Pieniądze są, brakuje atrakcyjnego produktu

Magazyny.
• Polowanie na magazyny

Magazyny nowym miejscem dla handlu

Hotele.
• Desant debiutantek. Zagraniczne marki hoteli penetrują polski rynek. Jak zmienią branżę?

Propertydesign.pl Forum.
Miastotwórczy mixed-use. Jakich projektów potrzebuje Warszawa w czasach, gdy nową walutą stał się czas, miarą zamożności - jakość życia, a budynki są tylko ramą obrazu miasta, bo esencję tworzy przestrzeń publiczna
• Circular economy – kiedy realnie zafunkcjonuje w nieruchomościach i budownictwie?

Technologie.
Bezpieczeństwo, oszczędności, przewaga konkurencyjna. Jak PropTech zmienia rynek nieruchomości?

Laureaci nagrody Prime Property Prize 2019!

SPONSORZY GŁÓWNI

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY INSTYTUCJONALNI

PATRONAT MEDIALNY

OBSŁUGA PR

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Bogdan Wenta

Bogdan Wenta

Firma: 

Stanowisko: prezydent Kielc

Bogdan Wenta urodził się 19 listopada 1961 w Szpęgawsku koło Starogardu Gdańskiego. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Karierę sportową i trenerską związał z piłką ręczną. Jeden z najlepszych reprezentantów Polski w tej dyscyplinie – w 191 meczach zdobył dla Biało-Czerwonych 763 bramki. Jako selekcjoner reprezentacji Polski (2004-2012) oraz trener klubu piłkarskiego Vive Targi Kielce (2008-2015) osiągał liczne sukcesy, w tym miejsca na podium podczas najważniejszych międzynarodowych  imprez sportowych. Bogdan Wenta był także reprezentantem Niemiec.

Poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Po wyborach do Europarlamentu w maju 2014r. otrzymał 38 960 głosów, uzyskując mandat eurodeputowanego. W PE dołączył do grupy Europejskiej Partii Ludowej. Został członkiem Komisji Rozwoju oraz Komisji Kultury i Edukacji, a także wiceprzewodniczącym utworzonej w 2014 grupy zajmującej się sportem.

W 2016r. założył Stowarzyszenie „Projekt Świętokrzyskie”, działające w województwie świętokrzyskim. W wyborach samorządowych w 2018 kandydował na urząd prezydenta Kielc. Po zdobyciu 37,6% głosów przeszedł do drugiej tury, w której pokonał ubiegającego się o kolejną kadencję urzędującego prezydenta, zdobywając 61,3% głosów. 22 listopada 2018 został zaprzysiężony na urząd prezydenta Kielc.

Ma żonę Iwonę oraz syna Tomasza.

W 2007r., za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego sportu oraz za osiągnięcia w pracy szkoleniowej, prezydent Lech Kaczyński odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Uznany „Trenerem Roku 2009 w 75. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego”

W 2010 został najpopularniejszym trenerem województwa świętokrzyskiego w 58. Plebiscycie Sportowym – Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2009 organizowanym przez „Echo Dnia”, Radio Kielce oraz TVP Kielce. To samo wyróżnienie uzyskał także w 2013 i w 2014.

W 2015 otrzymał nagrodę Fair Politician of the Year dla przedstawiciela grupy Europejskiej Partii Ludowej, przyznaną przez organizację Fair Politics.