4SUN jest bezpośrednim dystrybutorem komponentów związanych z jedną z najpopularniejszych dziedzin pozyskiwania energii odnawialnej, jaką jest fotowoltaika. Działa w Polsce od 10 lat. Prowadzi również sklep internetowy www.4sun.eu. Warszawski magazyn położony jest w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań i zajmuje 530 mkw. powierzchni magazynowej i 70 mkw. reprezentacyjnej powierzchni biurowej. Obiekt będzie stanowił główny punkt dystrybucyjny firmy w Polsce.

- Świadomość Polaków w zakresie alternatywnych źródeł energii wciąż rośnie, dlatego w wieloletniej perspektywie zakładamy powiększenie magazynu w ramach tego parku. Warszawski magazyn będzie naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby część biurowa była reprezentacyjna, a część magazynowa bardzo dobrze zorganizowana – mówi Tomasz Łepkowski, wspólnik w firmie 4Sun.

- Cieszymy się, że w gronie naszych klientów pojawiła się firma dystrybuująca na polskim rynku komponenty związane z pozyskiwaniem energii odnawialnej tym bardziej, iż nowoczesne, proekologiczne rozwiązania są nam bardzo bliskie. Mamy nadzieję, że doskonała lokalizacja parku korzystnie wpłynie na rozwój tej obiecującej dziedziny – dodaje Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań zlokalizowany jest w dzielnicy Białołęka (Żerań), 11 km od centrum miasta oraz 21 km od Lotniska Chopina. Park oddalony jest od Trasy Toruńskiej (drogi ekspresowej S8) o 3 km. Kompleks posiada bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej.

- Siedziba firmy połączona z magazynem w granicach administracyjnych miasta to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują nowoczesnej przestrzeni biurowej i magazynowej w jednym. Park magazynowy typu SBU firmy SEGRO daje możliwość przyjmowania klientów i sprzyja budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy – mówi Agnieszka Marczak, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl