• BekaertDeslee powstała w 1928 roku w Belgii jako firma rodzinna.
  • Obecnie jej biura sprzedaży i zakłady znajdują się w 26 lokalizacjach na wszystkich kontynentach oraz zatrudniają ponad 4000 pracowników, a ich obroty wynoszą ponad 350 mln euro.

BekaertDeslee to producent tekstyliów do materacy, pokrowców na materace i modnych rozwiązań dla snu, z siedzibą w Waregem (Belgia). W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwo potrzebowało zwiększenia mocy produkcyjnej, konsekwencją czego jest decyzja o najmie dodatkowej powierzchni w SEGRO Business Park Łódź. Jest to jedyny oddział firmy BekaertDeslee w Polsce. 

– W 2020 roku przedłużyliśmy umowę najmu, a teraz niemal dwukrotnie zwiększamy zajmowaną powierzchnię, tworząc warunki niezbędne do zwiększenia skali biznesu. Jest to dla nas niezwykle korzystna sytuacja, ponieważ możemy prowadzić naszą działalność, korzystając z tego samego, sprawdzonego obiektu, który idealnie spełnia nasze oczekiwania - wyjaśnia Nikita Naumov, Operations Manager na Czechy, Estonię, Hiszpanię i Polskę, BekaertDeslee. 

- Park SEGRO w Łodzi jest ponadto optymalnie skomunikowany, a autostrady A2 i A1, pozwalają na sprawną dystrybucję naszych produktów w kraju, we wszystkich kierunkach - dodaje Nikita Naumov.

"Dokładamy starań, by inwestycje spełniały oczekiwania"

- Ogromnie cieszy nas zaufanie, jakim firma BekaertDeslee po raz kolejny obdarzyła nas oraz nasz obiekt w SEGRO Business Park Łódź. Dokładamy wszelkich starań, by każda z naszych inwestycji spełniała wszystkie oczekiwania przedsiębiorców wynajmujących tam powierzchnię - komentuje Waldemar Witczak, dyrektor regionalny w SEGRO. 

- Siłą naszego parku jest nie tylko atrakcyjna, miejska lokalizacja, około 6 km od centrum miasta. To również dogodna infrastruktura, która znacznie usprawnia procesy logistyczne naszych klientów - dodaje.

Park logistyczno-biznesowy SEGRO Business Park Łódź to ponad 13 ha terenu inwestycyjnego o doskonałej lokalizacji i widoczności, usytuowanego w pobliżu centrum miasta (20 min samochodem do centrum Łodzi). Przestrzeń magazynowa pozwala na sprawne prowadzenie operacji logistycznych. Klienci mogą korzystać z pomocy dedykowanego Property Managera SEGRO.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl