- Poprawa infrastruktury drogowej w województwie kujawsko-pomorskim, czyli nie tylko sama autostrada, ale również będąca na ukończeniu trasa ekspresowa S5 i dość skonkretyzowane plany połączenia autostrady z drogą ekspresową przez Bydgoszcz-Toruń z kolejną drogą ekspresową, sprawia, że w ostatnich latach przybyło do regionu bardzo wielu inwestorów - mówiła podczas Property Forum Edyta Wiwatowska, prezes zarządu, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

W samej Bydgoszczy - jak podkreśla prezes BARR -  ulokowane jest 420 tys. metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej już wybudowanej.

- Kolejne 320 tys. jest w budowie, bądź w planach, które mają się sfinalizować w okresie jednego roku - mówi Edyta Wiwatowska. - W gminach ościennych zlokalizowane jest 430 tys. mkw. w budowie lub w planach. Toruń i okolice to około 114 tys. mkw. Widać, że rynek dynamicznie się rozwija - podsumowała.

 

 

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl