Firma rozbuduje magazyn o segment chłodniczy (powierzchnia rozbudowy wyniesie ok. 3100 mkw.). Ponadto przewidziano powiększenie pomieszczeń technicznych o magazyny wózków widłowych i serwis wózków sklepowych. Prace obejmą również budowę parkingu.

W obiekcie z pewnością zostaną zastosowane nowe technologie, które pomagają dbać o środowisko naturalne. W niektórych magazynach firmy działa już inteligentne oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze zasilane CO2.

Centrum w Wojniczu zostało otwarte w 2006 roku. Magazyn o powierzchni 23 tys. mkw. zaopatrywał początkowo ponad 150 sklepów południowo-wschodniej Polski. Po rozbudowie jego moce znacznie się zwiększą.

Przypomnijmy, że ostatnia inwestycja Biedronki obejmująca segment dystrybucyjny dotyczyła magazynów w Kostrzynie. Po niespełna ośmiu miesiącach rozbudowy i modernizacji centrum trzykrotne zwiększyło powierzchnię magazynów chłodniczych i mroźniczych do ponad 7 250 mkw.

Sieć posiada obecnie 16 centrów dystrybucyjnych.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl