Portal www.polskamagazyny.pl udostępnia szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji obiektów magazynowych wg regionów, a także specjalnych stref ekonomicznych. Na stronie znajduje się specyfikacja techniczna, moduły dostępnej powierzchni oraz status nieruchomości dotyczący obiektów klasy A. Dodatkowo wyszukiwarka powierzchni magazynowych dostępna na portalu oferuje funkcję przeglądania nieruchomości według wielu różnych kryteriów technicznych. Strona zapewnia dostęp do informacji o najważniejszych regionach magazynowych Polski oraz do aktualnych raportów i badań rynkowych, jak i porad dla najemców.

– Celem naszej nowej platformy jest dostarczenie niezbędnych danych firmom lokalnym, jak i globalnym szukającym powierzchni magazynowych i przemysłowych w całej Polsce. Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do wiarygodnych, dokładnych i aktualnych informacji o wszystkich nieruchomościach magazynowych i przemysłowych z podziałem na obiekty istniejące, w trakcie realizacji i planowane – mówi Tom Listowski, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Cresa.

Magazyny, obiekty logistyczne, budynki produkcyjno-magazynowe oraz tereny inwestycyjne - zobacz oferty na PropertyStock.pl